mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego

NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego

Spółki należące do NSG Group w tym Pilkington Automotive Poland, znalazły się w czołowce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego.

NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego
Ranking prowadzony jest od czterech lat i opiera się na takich wskaźnikach jak wielkość zatrudnienia czy też zysk operacyjny. Jednak czynnikiem najwyżej ocenionym przez komisję konkursową był przychód firm. W tej kategorii NSG Group zajęło bardzo wysokie 4 miejsce, natomiast w kategorii największych firm według liczby pracowników spółki NSG Group zajęły 3 miejsce. W imieniu NSG Group w Polsce wyróżnienia odebrał dyrektor zakładu produkcyjnego Pilkington Automotive Poland, Marcin Wojciechowski, który powiedział: - Jest to dla nas duże wyróżnienie. Po trudnym ekonomicznie okresie ponownie osiągamy swoje założenia i stale rozwijamy się, czego dowodem może być nasza nowa inwestycja. Jednak te wyniki nie byłyby możliwe do osiągnięcia gdyby nie doskonała praca zespołowa i zaangażowanie wszystkich pracowników. To czwarte miejsce wśród największych będzie nas motywować do dalszego rozwoju i walki o uzyskanie jeszcze lepszej lokaty w następnych edycjach rankingu. Dziękuję w imieniu pracowników i zarządu Spółek NSG Group w Polsce za przyznane wyróżnienia.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Komisja Europejska zadecydowała w sprawie drogi S7

Komisja Europejska zadecydowała w sprawie...

Polskie drogi 2016-06-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.