mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego

NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego

Spółki należące do NSG Group w tym Pilkington Automotive Poland, znalazły się w czołowce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego.

NSG Group w czołówce najlepszych firm regionu świętokrzyskiego
Ranking prowadzony jest od czterech lat i opiera się na takich wskaźnikach jak wielkość zatrudnienia czy też zysk operacyjny. Jednak czynnikiem najwyżej ocenionym przez komisję konkursową był przychód firm. W tej kategorii NSG Group zajęło bardzo wysokie 4 miejsce, natomiast w kategorii największych firm według liczby pracowników spółki NSG Group zajęły 3 miejsce. W imieniu NSG Group w Polsce wyróżnienia odebrał dyrektor zakładu produkcyjnego Pilkington Automotive Poland, Marcin Wojciechowski, który powiedział: - Jest to dla nas duże wyróżnienie. Po trudnym ekonomicznie okresie ponownie osiągamy swoje założenia i stale rozwijamy się, czego dowodem może być nasza nowa inwestycja. Jednak te wyniki nie byłyby możliwe do osiągnięcia gdyby nie doskonała praca zespołowa i zaangażowanie wszystkich pracowników. To czwarte miejsce wśród największych będzie nas motywować do dalszego rozwoju i walki o uzyskanie jeszcze lepszej lokaty w następnych edycjach rankingu. Dziękuję w imieniu pracowników i zarządu Spółek NSG Group w Polsce za przyznane wyróżnienia.

Podobne wiadomości:

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny odcinek

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny...

Polskie drogi 2017-07-13

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.