mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

Mimo że nowa generacja Forda Mondeo kombi zostanie przedstawiona już niebawem na salonie samochodowym w Paryżu to wersja sedan tego modelu najwcześniej pojawi się na przyszłorocznym wybiegu w Genewie. Jednak już teraz świat obiegły pierwsze zdjęcia Mondeo Limousine, które zostały zrobione na wyspach Bahama przy okazji kręcenia fragmentów filmu o kolejnych przygodach agenta 007, Jamesa Bonda.

Na celowniku: Ford Mondeo Limousine
Reprezentantowi klasy średniej Forda bliżej jest raczej do wersji nadwoziowej Coupe niż kombi, która szerzej przedstawiona publiczności zostanie już w tym tygodniu w Paryżu. Mało jest również wspólnych elementów z wprowadzonymi niedawno na rynek modelami S-MAX i Galaxy.

Przednia część samochodu zdominowana jest przede wszystkim przez ksenonowe reflektory, bardzo nisko zamontowany zderzak z chromowanymi wlotami powietrza. W porównaniu z wersją kombi Mondeo Limousine odbiega wyglądem nieco także na bocznych ścianach w dolnej i górnej części drzwi oraz na nadkolach.

Bardzo agresywnie prezentuje się trochę „zamerykanizowany” tył samochodu, który zdobią światła w kształcie trójkątów, mały spojler na pokrywie bagażnika oraz dyfuzor mocowany pod zderzakiem.

Czytaj także:

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe 2006-09-22

Podobne wiadomości:

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Premiery 2006-09-22

Komentuj:

~miro 2006-10-23

jak duży focus , tył azja , wolę już stary model ! może coś zmienią jeszcze na europę?

~Gooder 2006-09-26

Jak focus z bagazniekiem :/ nic nadzwyczajnego

~jupa 2006-09-26

fakt, tylne światła-Korea

~zmac 2006-09-25

Tylne światła jak z jakiegoś Koreańczyka. A poza tym całkiem, całkiem.

~fan 2006-09-25

eee kicha. Koncept Iosis zapowiadał cudowne dziecko nowego fordowskiego design'u a wyszło jak zwykle - ładny ale taki biedny i marny w porównaniu do pierwotnych założeń. mam nadzieje że ten tył zostanie jeszcze zmieniony przynajmniej na rynki europejskie bo nie spojrze nigdy ana to paskudztwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.