mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

Mimo że nowa generacja Forda Mondeo kombi zostanie przedstawiona już niebawem na salonie samochodowym w Paryżu to wersja sedan tego modelu najwcześniej pojawi się na przyszłorocznym wybiegu w Genewie. Jednak już teraz świat obiegły pierwsze zdjęcia Mondeo Limousine, które zostały zrobione na wyspach Bahama przy okazji kręcenia fragmentów filmu o kolejnych przygodach agenta 007, Jamesa Bonda.

Na celowniku: Ford Mondeo Limousine
Reprezentantowi klasy średniej Forda bliżej jest raczej do wersji nadwoziowej Coupe niż kombi, która szerzej przedstawiona publiczności zostanie już w tym tygodniu w Paryżu. Mało jest również wspólnych elementów z wprowadzonymi niedawno na rynek modelami S-MAX i Galaxy.

Przednia część samochodu zdominowana jest przede wszystkim przez ksenonowe reflektory, bardzo nisko zamontowany zderzak z chromowanymi wlotami powietrza. W porównaniu z wersją kombi Mondeo Limousine odbiega wyglądem nieco także na bocznych ścianach w dolnej i górnej części drzwi oraz na nadkolach.

Bardzo agresywnie prezentuje się trochę „zamerykanizowany” tył samochodu, który zdobią światła w kształcie trójkątów, mały spojler na pokrywie bagażnika oraz dyfuzor mocowany pod zderzakiem.

Czytaj także:

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe 2006-09-22

Podobne wiadomości:

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Nowe Mondeo już (prawie) gotowe

Premiery 2006-09-22

Komentuj:

~miro 2006-10-23

jak duży focus , tył azja , wolę już stary model ! może coś zmienią jeszcze na europę?

~Gooder 2006-09-26

Jak focus z bagazniekiem :/ nic nadzwyczajnego

~jupa 2006-09-26

fakt, tylne światła-Korea

~zmac 2006-09-25

Tylne światła jak z jakiegoś Koreańczyka. A poza tym całkiem, całkiem.

~fan 2006-09-25

eee kicha. Koncept Iosis zapowiadał cudowne dziecko nowego fordowskiego design'u a wyszło jak zwykle - ładny ale taki biedny i marny w porównaniu do pierwotnych założeń. mam nadzieje że ten tył zostanie jeszcze zmieniony przynajmniej na rynki europejskie bo nie spojrze nigdy ana to paskudztwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.