mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nadal obowiązuje zakaz ruchu dla ciężarówek

Nadal obowiązuje zakaz ruchu dla ciężarówek

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w dalszym ciągu obowiązuje zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 t na obszarze całego kraju zgodnie z komunikatem nr 372/06 z dnia 6.07.2006 r.

Nadal obowiązuje zakaz ruchu dla ciężarówek
Zakaz poruszania się ciężarówek o dmc powyżej 12 ton obowiązuje
od godz. 11:00 do godz. 22:00 na obszarze województwa: pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i podlaskiego.

Od dnia 7 lipca 2006 r. od godz. 11:00 do godz. 22:00 obowiązuje również zakaz ruchu po drogach pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 t na obszarze województwa: małopolskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko – mazurskiego, lubelskiego i podkarpackiego, a więc w całej Polsce.

Ogłoszenie zakończenia obowiązywania zakazu nastąpi przez podanie odrębnego komunikatu.

Komentuj:

~Gregor 2006-08-08

Pię kna Skakanka na tym zdjęciu. Kupcie mi taką

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia RS 245 i Scout - dwie premiery w Genewie
Skoda Octavia RS 245 i Scout - dwie premiery w Genewie
Właśnie wystartował salon motoryzacyjny w Genewie. Jedną z pierwszych konferencji prasowych organizuje Skoda, gdzie zadebiutują dwie specjalne wersje Octavii. Zapraszamy na relację live prosto ze Szwajcarii.
Odgadnij model Odgadnij model