mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera

Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera

Flagowy produkt Mercedesa, dostawczy Sprinter, otrzymał prestiżowy tytuł od jury złożonego z przedstawicieli najważniejszych mediów branżowych. Sprinter 316 CDI pokonał 6 rywali w niemal wszystkich kategoriach, po raz kolejny potwierdzając swoją wyjątkowość. Statuetkę „Van of the Year 2012” odebrał Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych w Mercedes-Benz Polska.

Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera
Puchar w postaci okolicznościowego kufla z wygrawerowanym tytułem „Samochód Dostawczy Roku 2012” do rąk szefa działu aut dostawczych, Grzegorza Sawickiego. Ta prestiżowa nagroda przyznana została Sprinterowi w czerwcu br. Sprinterowi przez najważniejsze polskie czasopisma branżowe – „Samochody Specjalne”, „Ciężarówki”, „Polski Traker” i „Vanekstra”. Przewodniczący jury, Wojciech Karwas,  gratulował tytułu i życzył jeszcze większych sukcesów sprzedażowych.
Jury oceniało Sprintera i jego 6 rywali w 6 kategoriach, takich jak zużycie paliwa, funkcjonalność czy właściwości jezdne. Van z gwiazdą pokonał konkurencję w 5 z 6 ocenianych kategorii.
„Bardzo cieszymy się, że nasz flagowy produkt jest tak dobrze oceniany nie tylko za granicą, ale i w kraju” – komentuje Grzegorz Sawicki – „Duże zainteresowanie ze strony Klientów, z jakim spotyka się ten model,  wynika z jego szczególnych właściwości, które zostały po raz kolejny potwierdzone przez ekspertów”.
Sprinter jest już laureatem wielu nagród, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Poza stowarzyszeniem DEKRA, która uznała go za najbardziej niezawodny samochód dostawczy, otrzymał tytuł „Najlepszy pojazd użytkowy” w kategorii do 3,5 tony prestiżowego wydawnictwa ETM, a także polską nagrode  „Samochód Flotowy Roku 2012” magazynu „Flota”.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 103 443 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z gwiazdą

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z...

Testy samochodów 2015-12-09

Mercedes Klasa E W213 - Wyciekły pierwsze zdjęcia

Mercedes Klasa E W213 - Wyciekły pierwsze...

Premiery 2016-01-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.