mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera

Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera

Flagowy produkt Mercedesa, dostawczy Sprinter, otrzymał prestiżowy tytuł od jury złożonego z przedstawicieli najważniejszych mediów branżowych. Sprinter 316 CDI pokonał 6 rywali w niemal wszystkich kategoriach, po raz kolejny potwierdzając swoją wyjątkowość. Statuetkę „Van of the Year 2012” odebrał Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych w Mercedes-Benz Polska.

Nagroda „Samochód Dostawczy Roku 2012” dla Sprintera
Puchar w postaci okolicznościowego kufla z wygrawerowanym tytułem „Samochód Dostawczy Roku 2012” do rąk szefa działu aut dostawczych, Grzegorza Sawickiego. Ta prestiżowa nagroda przyznana została Sprinterowi w czerwcu br. Sprinterowi przez najważniejsze polskie czasopisma branżowe – „Samochody Specjalne”, „Ciężarówki”, „Polski Traker” i „Vanekstra”. Przewodniczący jury, Wojciech Karwas,  gratulował tytułu i życzył jeszcze większych sukcesów sprzedażowych.
Jury oceniało Sprintera i jego 6 rywali w 6 kategoriach, takich jak zużycie paliwa, funkcjonalność czy właściwości jezdne. Van z gwiazdą pokonał konkurencję w 5 z 6 ocenianych kategorii.
„Bardzo cieszymy się, że nasz flagowy produkt jest tak dobrze oceniany nie tylko za granicą, ale i w kraju” – komentuje Grzegorz Sawicki – „Duże zainteresowanie ze strony Klientów, z jakim spotyka się ten model,  wynika z jego szczególnych właściwości, które zostały po raz kolejny potwierdzone przez ekspertów”.
Sprinter jest już laureatem wielu nagród, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Poza stowarzyszeniem DEKRA, która uznała go za najbardziej niezawodny samochód dostawczy, otrzymał tytuł „Najlepszy pojazd użytkowy” w kategorii do 3,5 tony prestiżowego wydawnictwa ETM, a także polską nagrode  „Samochód Flotowy Roku 2012” magazynu „Flota”.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 110 946 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. skrzynia-4dr.

Podobne wiadomości:

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Aktualności 2016-01-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.