mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska

Continental Opony Polska została uhonorowana nagrodą TOP PLAYER 2010 za opracowanie i wdrożenie wyszukiwarki opon ContiTireFinder rekomendującej wybór optymalnego ogumienia ciężarowego. Szybką i fachową pomoc otrzymujemy po wprowadzeniu do wyszukiwarki niezbędnych informacji w rodzaju: segment działalności firmy, kategoria transportowa, przeznaczenie oraz typ pojazdu.

Nagroda TOP PLAYER 2010 dla Continental Opony Polska
Kandydatów do nagrody TOP PLAYER 2010 Rynku Flotowego nominowały zespoły redakcyjne magazynów „Flota”, „Auto Firmowe” oraz serwisów: autofirmowe.pl oraz flota.com.pl. ContiTireFinder w ocenie komisji konkursowej to narzędzie proste w obsłudze, przyjazne użytkownikowi i – co bardzo ważne – pozwalające oszczędzać sporo cennego czasu specjalistom z branży flotowej.
Ta prestiżowa nagroda wyróżnia firmy z jasną, klarowną strategią rozwoju, konsekwentnie budujące swoją pozycję na rynku. Jest to również forma uznania za pomysłowość, innowacyjność i poczucie odpowiedzialności za bieżącą kondycję rynku flotowego.
Dział Opon Pojazdów Użytkowych firmy Continental jest jednym z wiodących światowych producentów ogumienia do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalnych. Zatrudnia on około 8 tysięcy pracowników i osiąga obrót 1,1 mld euro. Firma znacząco przyczynia się do obniżenia kosztów transportu osób i towarów dzięki przystosowanym do konkretnych zastosowań produktom - od programu obsługi flot aż po przyjazne dla środowiska, ograniczające zużycie paliwa ogumienie do pojazdów użytkowych. Wszystkie nowe opony wykorzystują bogate doświadczenia badawcze firmy. Nowe produkty charakteryzują się niskimi oporami toczenia, osiągają duże przebiegi i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Możliwość ich ponownego bieżnikowania przedłuża okres ich użytkowania i stanowi znaczące odciążenie budżetu. Do gamy europejskich marek firmy należą: Continental, Uniroyal, Semperit, Barum oraz Matador.

Podobne wiadomości:

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Bentley Continental GT Black Speed -...

Samochody luksusowe 2016-03-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando