mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagroda specjalna DAF N.V. dla firmy ACC Logistic

Nagroda specjalna DAF N.V. dla firmy ACC Logistic

W październiku 2009 r. w siedzibie autoryzowanego dealera firmy WTC w Długołęce, firma ACC Logistic z Wrocławia odebrała nagrodę specjalną firmy DAF Trucks za udział w ogólnoeuropejskim badaniu satysfakcji klienta. Czek na równowartość 2000 euro w złotówkach przekazał pani Wiceprezes Zarządu firmy, Paulinie Anioł, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska, Cornelis van der Lee.

Nagroda specjalna DAF N.V. dla firmy ACC Logistic

Badania satysfakcji klienta realizowane są za pomocą ankiet rejestrowanych on-line w specjalnej aplikacji. Badania nie są jednorazową akcją, ale stałym element komunikacji z rynkiem. Każdy z klientów odwiedzających dealera DAF otrzymuje zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu. Ten projekt badawczy jest inwestycją potwierdzającą jak bardzo ważna jest satysfakcja klienta dla firmy DAF. Na podstawie uzyskiwanych wyników wprowadzane są w życie programy, dzięki którym istotnie poprawia się jakość obsługi klientów.

Firma ACC – LOGISTIC SP. Z O.O. z Wrocławia rozpoczęła współpracę z firmą Warsaw Truck Center Sp. z o.o. w 2003 roku, czyli od początku swojej działalności. Obecnie w swojej flocie posiada 6 pojazdów marki DAF: DAF CF 85 ATi, DAF FAR XF 95, dwa DAFy XF 95 i dwa DAFy XF 105.

ACC – Logistic zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym, obsługuje m.in. firmę Merida. Firma prowadzona jest przez dwie kobiety, panią Elżbieta Cyran, Prezes Zarządu, i panią Paulinę Anioł, Wiceprezes.

Tematy w artykule: ACC DAF ACC ? Logistic DAF Trucks

Podobne wiadomości:

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Dwie ciężarówki połączone bezprzewodowo

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-13

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciągnik siodłowy o superniskim podwoziu

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.