mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagrody dla FO Dębica

Nagrody dla FO Dębica

Producenta opon z Dębicy nagrodzono w kategorii „Transport, spedycja, logistyka, motoryzacja i pokrewne”. Wybór laureatów przebiegał dwuetapowo. Spośród przedsiębiorstw, które osiągnęły 200 mln złotych przychodu i w ostatnich 5 latach nie zanotowały strat wyłoniono te, które średnio osiągały największy roczny zysk. Najlepsze z nich zostały ocenione pod kątem m.in. sukcesów w kraju, ekspansji zagranicznej oraz innowacyjności.

Nagrody dla FO Dębica
- Tytuł ‘Lidera Polskiej Transformacji’ to dla nas potwierdzenie, że zmiany i innowacje stale wprowadzane w naszej firmie na przestrzeni ostatnich lat przynoszą wymierne efekty oraz są dostrzegane i wysoko oceniane przez ekspertów - powiedział Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. - Wyróżnienie magazynu Forbes ma szczególny wydźwięk dla przedsiębiorstwa o 70-letniej tradycji, które w czasach ogromnych zmian i rosnącej konkurencji na rynku potrafił być - dzięki zarówno innowacyjności technologicznej, jak i otwartym na zmiany pracownikom - liderem branży oponiarskiej w Polsce  – dodał Jacek Pryczek.

TC Dębica S.A. regularnie zdobywa nagrody w rankingach i plebiscytach. W czerwcu br. zwyciężyła w ,,Rankingu 100 najlepszych firm Podkarpacia” w kategorii sprzedaż eksportowa. Sukcesy przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych docenił również Podkarpacki Klub Biznesu, przyznając Nagrodę Gospodarczą. Firma Oponiarska Dębica S.A. znalazła się także w trzydziestce największych polskich eksporterów w tegorocznym rankingu „Rzeczpospolitej”, również w rankingu 400 największych przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce „Home & Market”, a czytelnicy tygodnika „Readers’ Digest” po raz kolejny uznali opony z Dębicy za produkt roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Skoda przedstawia limitowaną serię Drive
Po sukcesie limitowanej wersji Joy przyszedł czas na specjalną wersję Drive, która bazuje na wyposażeniu Ambition, ale oferuje jeszcze więcej za atrakcyjniejszą cenę.
Odgadnij model Odgadnij model