mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nagrody dla FO Dębica

Nagrody dla FO Dębica

Producenta opon z Dębicy nagrodzono w kategorii „Transport, spedycja, logistyka, motoryzacja i pokrewne”. Wybór laureatów przebiegał dwuetapowo. Spośród przedsiębiorstw, które osiągnęły 200 mln złotych przychodu i w ostatnich 5 latach nie zanotowały strat wyłoniono te, które średnio osiągały największy roczny zysk. Najlepsze z nich zostały ocenione pod kątem m.in. sukcesów w kraju, ekspansji zagranicznej oraz innowacyjności.

Nagrody dla FO Dębica
- Tytuł ‘Lidera Polskiej Transformacji’ to dla nas potwierdzenie, że zmiany i innowacje stale wprowadzane w naszej firmie na przestrzeni ostatnich lat przynoszą wymierne efekty oraz są dostrzegane i wysoko oceniane przez ekspertów - powiedział Jacek Pryczek, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. - Wyróżnienie magazynu Forbes ma szczególny wydźwięk dla przedsiębiorstwa o 70-letniej tradycji, które w czasach ogromnych zmian i rosnącej konkurencji na rynku potrafił być - dzięki zarówno innowacyjności technologicznej, jak i otwartym na zmiany pracownikom - liderem branży oponiarskiej w Polsce  – dodał Jacek Pryczek.

TC Dębica S.A. regularnie zdobywa nagrody w rankingach i plebiscytach. W czerwcu br. zwyciężyła w ,,Rankingu 100 najlepszych firm Podkarpacia” w kategorii sprzedaż eksportowa. Sukcesy przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych docenił również Podkarpacki Klub Biznesu, przyznając Nagrodę Gospodarczą. Firma Oponiarska Dębica S.A. znalazła się także w trzydziestce największych polskich eksporterów w tegorocznym rankingu „Rzeczpospolitej”, również w rankingu 400 największych przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce „Home & Market”, a czytelnicy tygodnika „Readers’ Digest” po raz kolejny uznali opony z Dębicy za produkt roku.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.