mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce

Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce

Wysoka jakość usług i wiarygodność serwisu opon ma ogromne znaczenie dla właściwego funkcjonowania parku samochodowego flot ciężarowych. Dlatego już po raz czwarty Continental przygotował ranking najlepszych serwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Ranking powstał w oparciu o audyt zgodności z wysokimi standardami jakości Conti360°, jakie musi spełniać każdy z ocenianych serwisów.

Najlepsze Serwisy Partnerskie Sieci Conti360o w Polsce
Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu okazali się być bezkonkurencyjni w swoich regionach. Wykazali się najwyższą zgodnością ze standardami Sieci Serwisowej Conti360°, w których najważniejsza jest jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zlecenia oraz terminowość jego rozliczenia.

Każdy serwis Sieci Conti360° przechodzi coroczny audyt, na podstawie którego przyznawane są rankingi. Najwyżej ocenione serwisy otrzymują tytuł Partnera Serwisowego Sieci Conti360o. co wiąże się dla nich z dodatkowymi korzyściami. Tak zawężona grupa przez cały rok współpracuje z flotami ciężarowymi w pierwszej kolejności wykonując usługi zlecane przez Continental i zamawiane przez floty transportowe. Po zakończeniu roku kalendarzowego następuje weryfikacja współpracy i ocena wyników. Na tej podstawie dokonywany jest wybór najlepszego serwisu w regionach handlowych firmy Continental w Polsce. Dzięki corocznej weryfikacji jakości świadczonych usług ze standardami Continental właściciele i administratorzy flot ciężarowych, współpracujący z siecią serwisową Conti360o mogą być pewni profesjonalnej i fachowej obsługi świadczonej przez wyróżnione firmy.

W tegoroczne edycji konkursu tytuł Serwis Roku Sieci Conti360° otrzymał:
Regionie Północno-Zachodnim – Wulgumex, Szczecin,
Region Południowo-Zachodni – Best Drive, o/Wrocław,
Region Północno-Wschodni – Motor, o/Białystok
Region Centralny – Wulkano Perfect, Świdnik
Region Południowo-Wschodni – Moto Budrex, o/Katowice,

„Zdajemy sobie sprawę, jak ogromne znacznie ma dla naszych klientów profesjonalne wsparcie w zakresie właściwego doboru i późniejszej eksploatacji ogumienia. Ranking pozwala nam systematycznie weryfikować i podnosić jakość usług świadczonych przez nasze serwisy, tak aby zawszy była ona na najwyższym poziomie. Ponadto element rywalizacji między firmami motywuje je do stałego polepszania świadczonych przez nie usług.” – powiedział Marcin Cywiński, Marketing & PR, Continental Opony Polska Sp. z o.o.

Conti360° Fleet Services to kompleksowa oferta firmy Continental dla flot ciężarowych, obejmująca pięć elementów usługowych, poczynając od doboru właściwego ogumienia poprzez usługi sprzętowe ContiFitmentService, na sprawozdawczości ContiFleetReporting kończąc. W zakres usług świadczonych przez sieć serwisów wchodzi również regularny przegląd opon ContiFleetCheck, usuwanie awarii ogumienia na trasie ContiBreakdownService oraz odbiór zużytych opon ContiCasingManagement. Sieć tworzy 2.500 autoryzowanych partnerów Conti360° na wszystkich kluczowych europejskich rynkach transportowych. Dzięki regularnym kontrolom jakości serwisu oraz współpracy z ADAC Truck Sernice, klienci sieci mogą być pewni tych samych wysokich standardów świadczonych usług na terenie całej Europy.

Podobne wiadomości:

Innowacyjne sterowanie gestami od Continentala

Innowacyjne sterowanie gestami od...

Technika 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.