mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepsze auto sportowe wśród używanych

Najlepsze auto sportowe wśród używanych

Zespół redakcyjny magazynu What Car? wybrał Nissana 350Z „Najlepszym autem sportowym” w tegorocznej edycji plebiscytu na najlepszy samochód używany.

Najlepsze auto sportowe wśród używanych
Kierujący działem pojazdów używanych magazynu What Car? Matt Sanger stwierdził: „Model 350Z nie jest subtelny; jest nowoczesnym ucieleśnieniem starej szkoły. W połączeniu z agresywną stylistyką i chrapliwym brzmieniem układu wydechowego daje to auto, które w pełni zasługuje na przyznany mu tytuł. Jest wspaniały.”
Zaprojektowana tak, by być prawdziwym, nieznającym kompromisów autem sportowym, nowoczesna Z-ka nie zapomniała o swoim dziedzictwie, odwołującym się do legendarnego modelu 240Z z początku lat 70. Od premiery w październiku 2003 roku Nissan 350Z zdobył wiele nagród, przyznanych przez przedstawicieli wszystkich rodzajów mediów.

NISSAN 350Z - CZYTAJ TEST

 
Dzięki dużemu popytowi i rozsądnemu podejściu do wielkości sprzedaży w czasie cyklu życia modelu, 350Z utrzymuje swoją wysoką wartość jako auto używane, szczególnie w porównaniu z wieloma rywalami. Z punktu widzenia klienta świadomość tego, że wartość auta przy jego odsprzedaży pozostanie wysoka, zapewnia poczucie spokoju i pewności.
Tematy w artykule: 350Z 350

Podobne wiadomości:

Przyjedzie później – Nissan 370Z

auto motor i sport 0000-00-00

Nissan 370Z tuż przed premierą

Nissan 370Z tuż przed premierą

Aktualności 2008-10-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.