mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepsze wnętrza samochodów 2016

Najlepsze wnętrza samochodów 2016

Jury z WardsAuto wybrało dziesięć najlepszych wnętrz samochodowych w 2016 roku. Wśród wyróżnionych aut znalazło się kilka europejskich modeli. Zobacz, które wnętrza aut są najładniejsze.

Najlepsze wnętrza samochodów 2016

Wśród badanych wnętrz samochodowych znalazły się głównie auta z wyższej półki, ale nie z nieosiągalnej. W tym roku do walki stanęło 47 modeli, wśród których wybrano zaledwie 10 najlepszych.

Ośmiu sędziów przez dwa miesiące badało estetykę oraz design samochodowych wnętrz. Sprawdzano także praktyczność, spasowanie i naturalnie jakość materiałów. Brano też pod uwagę ekologię, cenę, czy łatwość obsługi systemu multimedialnego.

Oto najlepsze wnętrza samochodowe 2016

1. Audi TTS

Niemieckiego roadstera doceniono za sportowy charakter, jakość oraz użyteczność.

2. BMW Serii 7

W przypadku wnętrza "bawarczyka" jurorzy zwrócili uwagę na nowoczesność.

 

3. Cadillac XT5

Amerykański SUV zyskał uznanie dzięki luksusowemu wyglądowi i znacznej poprawie jakości w stosunku do poprzednika.

 

4. Chevrolet Camaro

Kultowy muscle car zdobył nagrodę za nowoczesne nawiązanie do klasyki, praktyczne gadżety, takie jak wskaźnik siły G, czy 20 kolorów podświetlenia zegarów.

 

5. Chrysler Pacifica

Pacifica to rodzinny, luksusowy van, więc tutaj najważniejsza jest praktyczność. I ta stoi na wysokim poziomie, o czym świadczy wyróżnienie WardsAuto.

 

6. Honda Civic

Wnętrze popularnego, japońskiego hatchbacka było toporne i nieładne, ale te cechy wraz z 10. generacją zniknęły. Teraz kabina jest świeża i nowoczesna.

 

7. Lexus RX

Japońskiego SUV-a doceniono za luksus i ponadprzeciętne materiały wykończeniowe we wnętrzu. Jednak to, co najbardziej przykuło uwagę jury to połączenie luksusu z codzienną użytecznością.

 

8. Mercedes GLC

Kolejny gracz w segmencie SUV-ów, wzorując się na braciach - Klasie C i S - zyskał sobie zaszczytne miejsce w gronie zwycięskich wnętrz samochodowych 2016. GLC to najwyższa jakość wykonania oraz bardzo bogata lista wyposażenia dodatkowego.

 

9. Nissan Maxima

Dziewiątą odsłoną Maximy, Nissan przypomina nam, że wie, co to znaczy luksus. Czuć to nie tylko zmysłem węchu, ale także pod palcem, dotykając wysokiej jakości materiałów. Maxima to też sportowy charakter, który można dostrzec we wnętrzu Maximy.

 

 

10. Volvo XC90

Największy model szwedzkiego producenta zyskał uznanie za nowoczesny design, bardzo wysoką jakość materiałów, a także świetne wyciszenie wnętrza.

Tematy w artykule: kabina samochodowa wnętrze

Podobne wiadomości:

Peugeot i-Cockpit - nowe wnętrze francuskich...

auto motor i sport 2016-04-20

To, co najciekawsze w nowym projekcie wnętrza, to pozostawienie zegarów nad kierownicą. Rozwiązanie znalazło tyle samo głosów przychylnych, co przeciwnych. Peugeot zrezygnował z tradycyjnych wskaźników, na poczet nowoczesności.

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

Aktualności 2015-04-17

Komentuj:

~kiti 2016-08-24

mi najbardziej odpowiada skandynawski styl volvo xc90, kocham ten dyskretny minimalizm, szwedzkich aut

Malllicki 2016-05-20

Jak dla mnie wygrał Lexus RX. W salonie Lexus Warszawa-Puławska miałem jazdę próbną i stwierdziłem, że ten samochód musi być mój. Żonie też się spodobał, szczególnie wnętrze i kolor ;)

~strong 2016-04-22

Najładniejsze i najlepsze jakościowo wnętrze ma moim zdaniem Infiniti Q50 i teraz nowe Q60, stylistyka i elementy najwyższej jakości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.