mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepszy salon i menedżer rynku dealerskiego

Najlepszy salon i menedżer rynku dealerskiego

W ubiegłym tygodniu podczas Uroczystej Gali Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji zostały przyznane tytuły Auto Salon 2009 oraz Menedżera Rynku Dealerskiego 2010.

Najlepszy salon i menedżer rynku dealerskiego
Tytuł "Auto Salon 2009" dla najlepszego obiektu dealersko - serwisowego w Polsce, tak jak przed rokiem, został przyznany ex equo dwóm obiektom: Carsed z Siedlec (dealer samochodów marki Volkswagen) i Honda Karlik z Baranowa koło Poznania.

Nominowanym do tytułu Auto Salon był również obiekt firmy Promotors z siedzibą w Warszawie, posiadający takie marki jak: Fiat, Seat i Suzuki.

Tytuł Menedżera Rynku Dealerskiego, które to wyróżnienie przyznawane jest od 2006 roku, trafia do osób, które zarządzają stacjami dealersko-serwisowym i które w sposób ponadprzeciętny wyróżniają się na tle rynku.

W tym roku Kapituła konkursu przyznała ten zaszczytny tytuł Markowi Rękawkowi, dyrektorowi zarządzającemu firmą Honda Plaza w Warszawie, za nowoczesne i europejskie podejście do zarządzania stacją dealerską i prezentowanie najwyższych standardów obsługi klienta.

Nominowani do tytułu zostali Wacław Podolski, członek rady nadzorczej firmy Viamot S.A. w Krakowie oraz Ireneusz Szpot, prezes zarządu firmy Szpot w Swarzędzu koło Poznania.

Tak oto jury uzasadniło swoją decyzję dotyczącą wyboru najlepszych stacji dealersko-serwisowych:
Carsed, Siedlce.
Stacja charakteryzuje się wzorowym położeniem z punktu widzenia wygody klientów. Teren wokół stacji zapewnia odpowiednią ilość miejsc parkingowych dla gości i klientów. Wewnątrz dużo przestrzeni i światła. Obiekt ma czytelny podział salonu na ekspozycję samochodów i strefy obsługi klientów. Bardzo wygodna recepcja serwisu, która dzięki stanowiskom przyjęcia wewnątrz hali stwarza komfortowe warunki zarówno dla klientów jak i pracowników stacji. Udanym pomysłem jest wyodrębnienie zamkniętego pomieszczenia dla przyjęć pojazdów po wypadkach. Funkcjonalnie rozwiązana została hala serwisu.

Honda Karlik, Poznań-Baranowo.
Obiekt wyróżnia efektowne rozwiązanie salonu o dwóch kondygnacjach. Na parterze zostały umieszczone samochody osobowe, natomiast piętro zagospodarowano jako salon motocyklowy i sklep z akcesoriami motocyklowymi. Całość charakteryzuje się ciekawą stylizacją wystroju, doskonałym doborem materiałów i wyważoną kolorystyką. Część serwisowa odznacza się wzorową organizacją i nowoczesnym wyposażeniem. Obiekt maksymalnie wykorzystuje możliwości działki położonej przy ruchliwej trasie.

Promotors, Warszawa.
Plusem tego salonu jest dobrze zorganizowana baza parkingowa oraz lokalizacja samego obiektu. Widać spory wysiłek projektanta w połączeniu ekspozycji poszczególnych marek.

Podobne wiadomości:

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Aktualności 2015-07-01

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Aktualności 2016-03-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.