mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najlepszy salon w Polsce

Najlepszy salon w Polsce

23 listopada, podczas uroczystej Gali Konwencji Polski Dealerów Samochodów, przyznany został tytuł Auto Salon 2008 dla najlepszego obiektu dealersko serwisowego w Polsce.

Najlepszy salon w Polsce
Jury konkursu w tym roku przyznało tytuł Auto Salon 2008 ex equo dwóm obiektom: - Autogaleria Płock, dealer samochodów marki Honda i
- MM Cars Katowice, dealer takich marek jak Opel, Chevrolet, SAAB i Subaru.
W ścisłym finale obok zwycięskiej dwójki znalazł się jeszcze salon należący do Peugeot Polska zlokalizowany w Warszawie przy ul. Radzymińskiej.
 
Za wyborem salonu w Płocku przemawiało m.in. doskonałe położenie i bardzo dobrze oznakowany wjazd. Obiekt jest bardzo dobrze rozplanowany w środku, a umiejętna prezentacja samochodów sprawia, że nawet po zamknięciu salonu obiekt przyciąga oko. Stacja jest proporcjonalnie podzielona względem zapotrzebowania na usługi i sprzedaż samochodów. Obiekt charakteryzuje się wysoką dbałością wykończenia i użytych materiałów, co oczywiście jest także dbałością o klienta.

Z kolei wybór salonu MMCars Katowice jury uzasadniło tym, iż wielomarkowy i dwukoncernowy obiekt łączy w sobie nie tylko wszystkie usługi nowoczesnej stacji dilersko serwisowej, ale z myślą o klientach posiada także m.in. fitt-bar. Obiekt, który reprezentuje indywidualne podejście do wyglądu i zagospodarowania pomieszczeń obsługi klienta tak w salonie jak i w serwisie. Niebanalne rozwiązania sprawiają, że klient odczuwa przyjemność z wizyty w salonie.

Peugeot Warszawa z kolei to obiekt należący do importera. Charakteryzuje się przede wszystkim doskonałym i wyposażonym na najwyższym poziomie serwisem mechanicznym jak i blacharsko lakierniczym. Stacja posiada także zadaszoną recepcję dla samochodów, dzięki czemu klienci są obsługiwani w zamkniętym pomieszczeniu, gdy za oknem deszcz czy śnieg. Ogromny salon mieści wszystkie modele z gamy Peugeot, a wytyczone ścieżki sprawiają, że klient czuje się pewniej.
 
Jednocześnie, przy okazji wyboru najlepszego na polskim rynku salonu samochodowego, Polska Izba Motoryzacji wręczyła także nagrodę "Menedżera Rynku Dealerskiego 2009". W tym roku Kapituła konkursu przyznała ten zaszczytny tytuł pani Agacie Ranieckiej, prezes zarządu firmy Dixi Car w Warszawie za przyłożenie wszelkich starań do powstania Warszawskiej Grupy Dealerów Opla, a także za chęć i brak obaw do dzielenia się wiedzą z innymi dealerami.
 
Nominowani do tytułu byli ponadto Konrad Kiełbasa, prezes Budmat Auto z Płocka oraz Bogusław Kowalski, prezes zarządu firmy Mercedes-Benz w Warszawie.

Podobne wiadomości:

Odmieniony Auris

auto motor i sport 0000-00-00

Mercedes sprzedaje salony Chińczykom

Mercedes sprzedaje salony Chińczykom

Aktualności 2015-06-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.