mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najnowsze Volvo FH na aukcji

Najnowsze Volvo FH na aukcji

Volvo Trucks sprzeda pierwszy seryjnie produkowany nowy pojazd Volvo FH licytującemu oferującemu najwyższą cenę w serwisie eBay. Oferowany na aukcji samochód ciężarowy to unikatowy pojazd kolekcjonerski, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Licytacja zaczyna się od jednego euro.

Najnowsze Volvo FH na aukcji
Aukcja rozpoczęła się 19 września i potrwa dziesięć dni, a udział w niej będą mogli wziąć licytujący z całej Europy, łącznie z Rosją, Turcją oraz Izraelem. Volvo Trucks przekaże dochód z aukcji południowoafrykańskiej organizacji non-profit Star for Life, której działania skupiają się na ograniczeniu przypadków zakażeń wirusem HIV wśród licealistów. Wiosną 2013 r. zwycięzca zostanie zaproszony do Afryki Południowej na ceremonię osobistego przekazania uzyskanej kwoty.

- Naszym celem jest zebranie za pośrednictwem tej aukcji jak największej sumy pieniędzy, która zostanie przekazana na rzecz programu Star for Life - mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks EMEA Sales & Global Brand.

Wystawiony na aukcję Volvo FH to unikatowy, bogato wyposażony samochód ciężarowy, którego wyjątkowość podkreśla emblemat z napisem „numer jeden" umieszczony nad przednią szybą. Zapraszamy na aukcję: http://auction.volvotrucks.com/

Podobne wiadomości:

Porsche 917 na aukcji

Porsche 917 na aukcji

Samochody luksusowe 2017-01-24

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom aukcyjny klasycznych aut

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom...

Aktualności 2015-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.