mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?

Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?

Jaguar F-Type to jeden z najpiękniejszych modeli, jaki ujrzał światło dzienne w minionym roku. Z kolei Raquel Pomplun to Playmate 2013 roku Playboya. Takie połączenie to z pewnością dawka wybuchowa nie tylko dla koneserów piękna.

Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?
Meksykanka Raquel Pomplun tytuł Playmate of the Year 2013 roku odebrała w ubiegłym tygodniu z rąk samego Hugh Hefnera, twórcę Playboya. Jako nagrodę otrzymała czek na 100 tysięcy dolarów oraz Jaguara F-Type do dyspozycji na rok.

Jaguar F-Type po raz pierwszy zaprezentowany został na ubiegłorocznych targach motoryzacyjnych w Paryżu. Już wówczas spotkał się z niesamowitym przyjęciem ze strony zwiedzających oraz przedstawicieli mediów. Potwierdzeniem ładnej dla oka stylistyki był tytuł World Car Design of the Year, który został ogłoszony na tegorocznej wystawie w Nowym Jorku.


Najnowsze wcielenie sportowego kabrioleta Jaguara oferowane jest w trzech wersjach - F-Type, F-Type S oraz F-Type V8 S - o mocy od 380 KM do 495 KM uzyskiwanej z topowej jednostki V8 o pojemności 5 litrów. Sprint do setki w najmocniejszej odmianie trwa zaledwie 4,3 sekundy, w najsłabszej jest dłuższy o niecałą sekundę.

Jak na tle tych parametrów i osiągów prezentują się walory Playmate roku Playboya? Oceńcie sami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jaguar F-Type
Jaguar F-Type
Cena podstawowa już od: 370 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Jaguar XKSS - wskrzesili legendę

Samochody luksusowe 2016-11-18

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Premiery 2016-11-15

Komentuj:

~dyzma 2013-05-15

jest taki dowcip o lwie, słoniu i właśnie jaguarze, a morał jest taki, że kto ma długą trąbę ten jaguara nie potrzebuje

~macko 2013-05-15

oczwiście że wybieram jaga, ta kobitka jest mocno przeciętna i na ile by mi wystarczyła? po pół roku pewno bym się już znudził nią, a jaguara to pewno i za 10 lat bym z przyjemnością używał

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.