mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?

Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?

Jaguar F-Type to jeden z najpiękniejszych modeli, jaki ujrzał światło dzienne w minionym roku. Z kolei Raquel Pomplun to Playmate 2013 roku Playboya. Takie połączenie to z pewnością dawka wybuchowa nie tylko dla koneserów piękna.

Najpiękniejszy i najpiękniejsza - co wybierasz?
Meksykanka Raquel Pomplun tytuł Playmate of the Year 2013 roku odebrała w ubiegłym tygodniu z rąk samego Hugh Hefnera, twórcę Playboya. Jako nagrodę otrzymała czek na 100 tysięcy dolarów oraz Jaguara F-Type do dyspozycji na rok.

Jaguar F-Type po raz pierwszy zaprezentowany został na ubiegłorocznych targach motoryzacyjnych w Paryżu. Już wówczas spotkał się z niesamowitym przyjęciem ze strony zwiedzających oraz przedstawicieli mediów. Potwierdzeniem ładnej dla oka stylistyki był tytuł World Car Design of the Year, który został ogłoszony na tegorocznej wystawie w Nowym Jorku.


Najnowsze wcielenie sportowego kabrioleta Jaguara oferowane jest w trzech wersjach - F-Type, F-Type S oraz F-Type V8 S - o mocy od 380 KM do 495 KM uzyskiwanej z topowej jednostki V8 o pojemności 5 litrów. Sprint do setki w najmocniejszej odmianie trwa zaledwie 4,3 sekundy, w najsłabszej jest dłuższy o niecałą sekundę.

Jak na tle tych parametrów i osiągów prezentują się walory Playmate roku Playboya? Oceńcie sami.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jaguar F-Type
Jaguar F-Type
Cena podstawowa już od: 265 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Galeria dziewczyn z GP Monako

auto motor i sport 0000-00-00

Monako to miejsce, w którym oprócz ryku silników F1 i egzotycznych aut można też podziwiać piękne kobiety - oto galeria tych ostatnich z tegorocznego Grand Prix.

Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w Genewie

Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w...

Aktualności 2017-03-03

Komentuj:

~dyzma 2013-05-15

jest taki dowcip o lwie, słoniu i właśnie jaguarze, a morał jest taki, że kto ma długą trąbę ten jaguara nie potrzebuje

~macko 2013-05-15

oczwiście że wybieram jaga, ta kobitka jest mocno przeciętna i na ile by mi wystarczyła? po pół roku pewno bym się już znudził nią, a jaguara to pewno i za 10 lat bym z przyjemnością używał

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.