mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy na Śląsku piętrowy salon

Największy na Śląsku piętrowy salon

22 czerwca w Chorzowie odbyło się oficjalne otwarcie nowego oddziału dealera samochodów marki Ford i Volvo, firmy Auto-Boss. Nowy obiekt jest największym na Śląsku piętrowym salonem samochodowym.

Największy na Śląsku piętrowy salon

Piętrowy salon o łącznej powierzchni użytkowej (parter oraz pierwsze piętro salonu) 4415 m2 oferuje samochody osobowe, dostawcze oraz usługi serwisowe. W obiekcie mieści się salon pojazdów Ford i Volvo. Wokół obiektu funkcjonuje 160 miejsc parkingowych.

Na piętrze przewidziano główną salę ekspozycyjną samochodów Volvo i Ford wraz ze stanowiskami sprzedaży, poczekalni, miejscem zabaw dla dzieci, biurami, oraz pomieszczeniami pomocniczymi. Strefę głównego wejścia skomunikowano z salą ekspozycji, mieszczącą się na piętrze, za pomocą schodów ruchomych i dźwigu technicznego.

Na parterze usytuowano także recepcję przejazdową, gdzie następują wstępne oględziny i diagnostyka pojazdów przyjmowanych do serwisu, halę napraw ze stanowiskiem myjni, pomieszczenia socjalne pracowników oraz magazyn oleju i na półpiętrze magazyn opon.

Podczas imprezy prezes Ford Polska Adam Kołodziejczyk (na zdj. pierwszy z prawej) wraz z prezes FCE Bank Polska S.A. Beatą Jaszczur (druga z prawej) wręczyli właścicielowi Auto-Boss Andrzejowi Karwali (drugi z lewej) nagrodę The Chairman's Award (w tym roku nagroda ta połączona jest z nagrodą Dealer Excellence Award). Tym samym Auto-Boss stał się ośmioktrotnym laureatem nagrody The Chairman's Award za wysoki poziom obsługi klienta i dwukrotnym laureatem Dealer Excellence dla dealera o najwyższych standardach działania.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.