mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy salon Suzuki w Polsce

Największy salon Suzuki w Polsce

1 września rozpoczął działalność kolejny salon samochodowy należący do Grupy PGD. Zlokalizowany w Krakowie salon Suzuki jest największym tego typu obiektem japońskiej marki w Polsce.

Największy salon Suzuki w Polsce

Wraz z pełną gamą modelową samochodów Suzuki, Japan Motors Kraków oferuje klientom wszystkie usługi związane z zakupem i obsługą samochodu, tzn. szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, odkup samochodów używanych oraz serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.
 
"Uważamy, że okres kryzysu na rynku nowych samochodów to czas dla silnych dealerów, patrzących na rynek perspektywicznie" - mówi Prezes Grupy PGD Adam Pietkiewicz. "Sukces bielskiego dealerstwa Japan Motors, które zanotowało wzrost sprzedaży Suzuki aż o 29% w porównaniu z pierwszym półroczem 2004 roku skłania do optymizmu. Tym bardziej, że marka Suzuki przechodzi w naszym kraju poważny renesans, zarówno pod względem zarządzania siecią, jak i modelowym."

Grupa PGD to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy z branży motoryzacyjnej. W skład Grupy wchodzą trzy autoryzowane dealerstwa Forda w Polsce - Euro Car i Partner w Krakowie oraz OMC Motors w Warszawie. W Bielsku-Białej Grupa posiada wielomarkowy salon Japan Motors prowadzący sprzedaż samochodów Nissan oraz Suzuki. W marcu Grupa PGD, jako pierwszy polski dealer otworzyła dealerstwo w Słowacji. Salon Euromotor w Banskiej Bystrzycy prowadzi sprzedaż samochodów Ford i Skoda.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Nowa Dacia Duster debiutuje na targach IAA
Na salonie motoryzacyjnym we Frankfurcie zadebiutowała kolejna generacja najpopularniejszego SUV-a z polskich salonów. Przyjrzeliśmy się z bliska drugiej odsłonie Dacii Duster.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic