mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy salon Suzuki w Polsce

Największy salon Suzuki w Polsce

1 września rozpoczął działalność kolejny salon samochodowy należący do Grupy PGD. Zlokalizowany w Krakowie salon Suzuki jest największym tego typu obiektem japońskiej marki w Polsce.

Największy salon Suzuki w Polsce

Wraz z pełną gamą modelową samochodów Suzuki, Japan Motors Kraków oferuje klientom wszystkie usługi związane z zakupem i obsługą samochodu, tzn. szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, odkup samochodów używanych oraz serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy.
 
"Uważamy, że okres kryzysu na rynku nowych samochodów to czas dla silnych dealerów, patrzących na rynek perspektywicznie" - mówi Prezes Grupy PGD Adam Pietkiewicz. "Sukces bielskiego dealerstwa Japan Motors, które zanotowało wzrost sprzedaży Suzuki aż o 29% w porównaniu z pierwszym półroczem 2004 roku skłania do optymizmu. Tym bardziej, że marka Suzuki przechodzi w naszym kraju poważny renesans, zarówno pod względem zarządzania siecią, jak i modelowym."

Grupa PGD to powiązane kapitałowo i organizacyjnie firmy z branży motoryzacyjnej. W skład Grupy wchodzą trzy autoryzowane dealerstwa Forda w Polsce - Euro Car i Partner w Krakowie oraz OMC Motors w Warszawie. W Bielsku-Białej Grupa posiada wielomarkowy salon Japan Motors prowadzący sprzedaż samochodów Nissan oraz Suzuki. W marcu Grupa PGD, jako pierwszy polski dealer otworzyła dealerstwo w Słowacji. Salon Euromotor w Banskiej Bystrzycy prowadzi sprzedaż samochodów Ford i Skoda.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.