mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy salon w Krakowie

Największy salon w Krakowie

Grupa PGD, największa działająca w Polsce grupa dealerska, uruchomiła właśnie swoje nowe centrum sprzedaży. Centrum Motoryzacyjne Krzemionki w Krakowie, w którym sprzedawane będą auta trzech marek, jest obecnie największym salonem samochodowym w Krakowie.

Największy salon w Krakowie
W nowym Centrum mają swoje salony Ford, Nissan i Suzuki. Funkcjonalny obiekt, którego budowa kosztowała 10 mln złotych jest największym salonem samochodowym w Krakowie – ma 5 tys. m2 powierzchni, a sama część sprzedażna liczy prawie 1.100 m2. Do dyspozycji klientów jest dwadzieścia samochodów testowych i ta liczba najlepiej obrazuje poziom wygody i szerokość wyboru, jakie uzyskują klienci w salonach wielomarkowych.

Centrum Motoryzacyjne Krzemionki przy Al. Powstańców Śląskich w Krakowie zapewnia klientom wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem samochodu: odkup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów.

- Ustalając nazwę dla Centrum nie mogliśmy poprzestać na słowie Kraków, bo przecież w nieodległej perspektywie czeka nas budowa Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska – wyjaśnia Adam Pietkiewicz, Prezes Grupy PGD.

Grupa PGD konsekwentnie opiera swój rozwój na kilkumarkowych salonach, a uczestniczący w otwarciu CM Krzemionki szefowie firm importerskich są zgodni, że stają się one znakiem czasów. Adam Kołodziejczyk, Prezes Ford Polska uważa, że wielomarkowość będzie się rozwijać dopóki dealer będzie w stanie spełniać standardy kilku importerów, a tym samym zapewniać najlepszą obsługę klienta. Także nawiązując do standardów obsługi klienta, Pierre Boutin, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe podkreślił, jak ważne dla Nissana jest związanie z silnymi partnerami, którzy potrafią zapewnić najwyższą jakość obsługi przez cały cykl życia produktu, jakim jest użytkowany przez klienta samochód. Z kolei Takeo Fukuda, prezes Suzuki Motor Poland zwrócił uwagę na korzyści importerów z multibrandingu. - Nam pomógł on w bezpośrednim dowiedzeniu, że Suzuki ma samochody równie dobre jak konkurencja i przyczynił się do sukcesów w sprzedaży – powiedział Takeo Fukuda.

Podobne wiadomości:

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Ford GT - oficjalne dane techniczne

Aktualności 2017-01-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.