mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy salon w Krakowie

Największy salon w Krakowie

Grupa PGD, największa działająca w Polsce grupa dealerska, uruchomiła właśnie swoje nowe centrum sprzedaży. Centrum Motoryzacyjne Krzemionki w Krakowie, w którym sprzedawane będą auta trzech marek, jest obecnie największym salonem samochodowym w Krakowie.

Największy salon w Krakowie
W nowym Centrum mają swoje salony Ford, Nissan i Suzuki. Funkcjonalny obiekt, którego budowa kosztowała 10 mln złotych jest największym salonem samochodowym w Krakowie – ma 5 tys. m2 powierzchni, a sama część sprzedażna liczy prawie 1.100 m2. Do dyspozycji klientów jest dwadzieścia samochodów testowych i ta liczba najlepiej obrazuje poziom wygody i szerokość wyboru, jakie uzyskują klienci w salonach wielomarkowych.

Centrum Motoryzacyjne Krzemionki przy Al. Powstańców Śląskich w Krakowie zapewnia klientom wszystkie usługi dodatkowe związane z zakupem samochodu: odkup samochodu używanego, szeroką ofertę kredytową, leasingową i ubezpieczeniową, a także sprzedaż akcesoriów.

- Ustalając nazwę dla Centrum nie mogliśmy poprzestać na słowie Kraków, bo przecież w nieodległej perspektywie czeka nas budowa Centrum Motoryzacyjnego Jasnogórska – wyjaśnia Adam Pietkiewicz, Prezes Grupy PGD.

Grupa PGD konsekwentnie opiera swój rozwój na kilkumarkowych salonach, a uczestniczący w otwarciu CM Krzemionki szefowie firm importerskich są zgodni, że stają się one znakiem czasów. Adam Kołodziejczyk, Prezes Ford Polska uważa, że wielomarkowość będzie się rozwijać dopóki dealer będzie w stanie spełniać standardy kilku importerów, a tym samym zapewniać najlepszą obsługę klienta. Także nawiązując do standardów obsługi klienta, Pierre Boutin, dyrektor zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe podkreślił, jak ważne dla Nissana jest związanie z silnymi partnerami, którzy potrafią zapewnić najwyższą jakość obsługi przez cały cykl życia produktu, jakim jest użytkowany przez klienta samochód. Z kolei Takeo Fukuda, prezes Suzuki Motor Poland zwrócił uwagę na korzyści importerów z multibrandingu. - Nam pomógł on w bezpośrednim dowiedzeniu, że Suzuki ma samochody równie dobre jak konkurencja i przyczynił się do sukcesów w sprzedaży – powiedział Takeo Fukuda.

Podobne wiadomości:

Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?

Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?

Aktualności 2017-09-27

Suzuki SX4 – lekko odmieniony

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Traficar na kolejnych stacjach Orlen
Już niebawem na kolejnych 19 stacjach należących do PKN Orlen będzie można wypożyczać samochody na minuty należące do Traficar. Auta dostępne w ramach carsharingu będą dostępne na 50 stacjach paliw płockiego koncernu.