mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Największy serwis Scania rusza w Gliwicach

Największy serwis Scania rusza w Gliwicach

Pod koniec sierpnia ruszy największy serwis Scania w Polsce. Serwis o łącznej powierzchni 2 360 m2 zostanie oficjalnie otwarty 23 sierpnia br. Obiekt zlokalizowany jest w Gliwicach przy trasie wylotowej do Rybnika w pobliżu autostradowego węzła "Bojków" (A4) i niedaleko największego w Polsce autostradowego węzła "Sośnica (A1/A4).

Największy serwis Scania rusza w Gliwicach
W serwisie znajdzie się 14 stanowisk obsługowych w tym specjalne - do napraw powypadkowych - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, dwupiętrowy magazyn części zamiennych, myjnia, serwis ogumienia, sala konferencyjno-szkoleniowa oraz pomieszczenia biurowe.
 
Kompletne wyposażenie w urządzenia specjalistyczne oraz magazyn części zamiennych pozwalają na obsługę samochodów ciężarowych wszystkich serii, autobusów oraz naczep.
Oferta handlowa obejmie nowe i używane pojazdy z gwarancją Scania Approved. W Scania Polska Oddział Gliwice będzie realizowany program Szkoły Jazdy Scania wraz z okresowymi szkoleniami dla kierowców uprawniające do wykonywania zawodu.

Podobne wiadomości:

Scania lepiej na europejskim rynku

Scania lepiej na europejskim rynku

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-27

Scania prezentuje nową serię R

Scania prezentuje nową serię R

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Nowy Mercedes Klasy A - pierwsze zdjęcia wnętrza
Premiera nowego Mercedesa Klasy A odbędzie się dopiero w marcu przyszłego roku, ale już teraz producent zdradza kilka szczegółów odnośnie nowego modelu. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące wygląd kabiny.