Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Naklej się na Skodzie

Naklej się na Skodzie

Zapomnij o noszeniu zdjęcia żony, córki czy kochanki w portfelu. Takie rzeczy są już passe. Nasi południowi sąsiedzi lansują teraz całkowicie nowy trend. Już niebawem będziesz mógł umieścić fotografię ukochanej Ci osoby na dachu swojej nowej, lśniącej Skody.

Naklej się na Skodzie

Nowa opcja jest częścią projektu, który ma przekonać młodszą część motoryzacyjnej klienteli do zakupu samochodów marki Skoda. Dla zobrazowania przykładu kupujący będą mogli umieścić na dachu nowej generacji Skody Fabia zdjęcie całej rodziny, przyjaciół lub dowolnego artystycznego projektu. Czeska marka przygotowała się do całego przedsięwzięcia produkując specjalne wersje auta z dachem, który został pomalowany białym lakierem.

Przedstawiciel prasowy Skody w Wielkiej Brytanii poinformował o tym, że osoba zamawiająca samochód z taką opcją będzie mogła dostarczyć zdjęcie do dealera u którego zamawiała model, a on zleci całą procedurę montażu powiększonej odbitki na dachu. Na razie niewiele wiadomo na temat nowego pomysłu Skody, gdyż jest on jeszcze we wczesnej fazie rozwoju.

Przedstawiciel poinformował także o tym, że czeska marka zamierza przypodobać się młodej publiczności i umożliwić w większym stopniu personalizację swoich samochodów. Dzięki temu poza standardowymi opcjami w postaci kolorów nadwozia i tapicerki, użytkownik będzie mógł zwiększyć stopień oryginalności swojego samochodu.

Wykonanie nietypowej usługi będzie kosztować w przeliczeniu około prawie dwa tysiące złotych. Najprawdopodobniej tuż za nową Fabią, kolejne generacje czeskich modeli będą także umożliwiać zamówienie tej opcji.

Czytaj także:

Octavia na terenowo - pierwsza jazda (2007-02-22)

Czeska strzała z segmentu B (2007-02-22)

Nowa Skoda Superb! (2007-02-19)

Instalacje LPG w samochodach Skody (2007-02-05)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu

Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu

Aktualności 2016-10-25

Skoda Kodiaq - wystartowała produkcja!

Skoda Kodiaq - wystartowała produkcja!

Aktualności 2016-10-20

Komentuj:

~wojtek 2007-04-09

jestem lepszy od skodziarzy bo juź dawno woźę teściową na dachu z tobołami które się nie mieszczą w bagaźniku, musieli mnie podpatrzeć

~joł 2007-03-09

a czy w aygo mozna zamowic swoje zdjecie? ;]

~wzk 2007-03-09

całkowicie nowy trend? a aygo?

~Master 2007-03-08

Do młody: Polecam rudkę Octavią II RS, niekoniecznie ze zdjęciem na dachu. Kapeluch by jej nie kupił...

~młody 2007-03-08

Czy to wystarczy, żeby zerwać z wizerunkiem auta dla kapeluchów?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Przyciemniane szyby w samochodzie
Przyciemniane szyby w samochodzie
Jedną z najpopularniejszych modyfikacji samochodu jest przyciemnianie szyb. Można to zrobić fabrycznie, samemu lub zlecić taką usługę jednemu z zakładów zajmujących się przyciemnianiem. Taki zabieg podniesie komfort użytkowania samochodu pod warunkiem, że jest przeprowadzony z uwzględnieniem obowiązujących przepisów i norm.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj