mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Następca roadstera z Bawarii?

Następca roadstera z Bawarii?

Czy BMW Z4 zostanie w niedługim czasie zastąpione nowym samochodem o nazwie Z6? Całkiem możliwe. Niemiecki producent zastanawia się nad zmianą w zestawieniu, bowiem dotychczasowy roadster sprzedawał się w ostatnich miesiącach coraz słabiej.

Następca roadstera z Bawarii?

Sprzedaż samochodu stale spadała, a na rynku zaczęli się pojawiać nowi gracze o władzę w segmencie. Modele takie jak Audi TT, Mazda MX5 czy Mercedes SLK sprawiły, że nastały bardzo ciężkie czasy dla BMW Z4.

Premiera modelu Z6, który najprawdopodobniej go zastąpi planowana jest początkowo na wrzesień 2009 roku. Tak więc zostało jeszcze trochę czasu dla koncernu, aby podjąć odpowiednią decyzję. Pomimo tego 'drogą pantoflową' roznoszą się już pierwsze nieoficjalne informacje na temat tego auta.

Pierwsza, chyba najbardziej pewna mówi o tym, że nadchodzący samochód będzie przeznaczony dla dwóch osób, identycznie jak jego poprzednicy. Drugą ciekawostką jest informacja, że pod maską auta znajdą się jednostki silnikowe pochodzące od modelu BMW 3 Coupe, który zadebiutował w tym roku. Obok prezentujemy dla Państwa komputerową symulację wyglądu przyszłego roadstera spod znaku BMW.

Czytaj także:

Nowy kabriolet BMW (2006-10-24)

Tango Seata (2006-10-11)

Mały roadster BMW (2006-07-13)

Milionowe BMW (2006-03-08)

Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW Z4 Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW roadstery Z6 BMW Z4

Podobne wiadomości:

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

BMW X2 - kolejny crossover z Bawarii

BMW X2 - kolejny crossover z Bawarii

Aktualności 2017-10-27

Komentuj:

~Yro 2006-12-03

Podoba mi się :D

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?