mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Newey: "Nie wiem czy nam się to znowu uda"

Newey: "Nie wiem czy nam się to znowu uda"

Kokieteria czy faktyczny stan niewiedzy? Adrian Newey, ojciec ostatnich sukcesów bolidów Red Bull Racing nie jest pewny, czy zespół powtorzy wysoką formę z sezonu 2010 także w przyszłym roku.

Newey:
Być może to typowa zagrywka psychologiczna względem konkurentów. Mydlenie oczu, by nieco uśpić rywali, bedących w także w trakcie przygotowań nad nowymi bolidami. Inżynier-Geniusz przyznał, że w zakończonym sezonie to bolidy oznaczone jak RB6 były najszybszymi w całej stawce. Jednak Brytyjczyk nie ma pewności czy tą prędkość uda się utrzymać w przyszłym roku."Tego po prostu się nie wie" - mówi Newey. "Sądzę, że w tym roku byliśmy aspirantami do zdobycia tytułu. Mieliśmy szczęście i to nam się udało. W przyszłym roku może być już zupełnie inaczej" - dodał główny technik Red Bulla. "Z roku na rok jest wiele zmian, mimo sukcesów nie można mieć żadnej gwarancji, że będzie się najlepszymi. Przez zimę trzeba po prostu pochylić się intensywnie nad rozwojem nowego auta. To co udało się stworzyć, będzie dopiero widoczne tak naprawdę w marcu" - zakończył.
Tematy w artykule: F1 Red Bull Racing F1 Adrian Newey

Podobne wiadomości:

Ferrari straci swoje przywileje

Ferrari straci swoje przywileje

Aktualności 2017-01-23

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza kobieta w F1

Maria Teresa de Filippis - nie żyje pierwsza...

Aktualności 2016-01-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic