mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nie daj się zaskoczyć zimie

Nie daj się zaskoczyć zimie

Ruszyła kampania pod hasłem „Nie daj się zaskoczyć zimie. Już czas na zmianę opon”, przygotowana przez sieć specjalistycznych warsztatów samochodowych Euromaster. W całej Polsce Euromaster uruchomił już 15 punktów serwisowych, a do końca roku planowane jest otwarcie kolejnych 3 serwisów.

Nie daj się zaskoczyć zimie
Euromaster postanowił zwrócić uwagę kierowców na  konieczność wymiany opon na zimowe. Kampania skierowana jest do klientów indywidualnych sieci Euromaster. Podstawowe założenia kampanii przewidują mailing do klientów, a także dystrybucję ulotek promocyjnych na terenie miasta lub dzielnicy funkcjonowania wybranego serwisu.

Według ekspertów Euromaster najlepszym momentem na wymianę opon na zimowe jest spadek temperatury otoczenia poniżej +7 stopni Celsjusza. W polskich warunkach klimatycznych następuje to w październiku. Wtedy drogi są zazwyczaj mokre, ponieważ woda nie odparowuje tak szybko z jezdni. Robi się ślisko i pojawiają się okresowe przymrozki, gołoledź, a nawet pierwsze opady śniegu. Kiedy na wiosnę temperatura wzrasta powyżej +7 stopni Celsjusza, należy z powrotem założyć opony letnie.

W sieci Euromaster rygorystycznie stosowane są procedury -  każda opona jest właściwie dobierana do modelu samochodu. Przed przyjęciem nowego serwisu do sieci Euromaster przeprowadzana jest seria audytów jakościowych, a po zakończeniu procesu przystosowania do standardów sieci wprowadzane są jednolite barwy Euromaster, dzięki którym serwisy są rozpoznawalne na terenie całej Europy.

W kampanii uczestniczą wszystkie serwisy Euromaster, które oferują sprzedaż opon osobowych oraz usługi dla klientów indywidualnych. Wybrane punkty Euromaster zostały zaopatrzone w odpowiednie materiały informacyjno-promocyjne – ulotki i kupony rabatowe oraz branding wspierający kampanię – plakaty i broszury. Klientom, którzy zakupią
min. 2 opony i zamontują je w punkcie Euromaster, przysługiwać będzie rabat w wysokości 30% na 1 wybraną usługę do wykorzystania w okresie styczeń-luty 2010 roku.
Tematy w artykule: zima przeglad

Podobne wiadomości:

Jedziesz na ferie? Sprawdź samochód

Jedziesz na ferie? Sprawdź samochód

Aktualności 2016-02-02

Jak przygotować samochód do zimy?

Jak przygotować samochód do zimy?

Bezpieczna jazda 2015-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.