mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów

Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów

Kierowcy autobusów w Chinach nie mają łatwego życia. Musza mierzyć się z wszystkimi problemami, które spotykają również kierowców na naszej polskiej ziemi, czyli np. korki, niekulturalni pasażerowie, stres itd. W Jinghua mają jeszcze gorzej.

Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów
W Jinghua tamtejsze przedsiębiorstwo komunikacyjne zaleciło i nakazało swoim kierowcą by zaprzestali, a przy tym unikali kolizji z samochodami egzotycznymi. Co ciekawe kierowcom został zaprezentowany plakat z logami egzotycznych marek oraz informacjami ile warte są dane modele.

I tak na przykłada uderzając w Lamborghini, które kosztuje 5 milionów juanów, co daje wartość ok. 2 490 000 złotych kierowca jest informowany o ile uboższy będzie jego portfel w razie zdarzenia drogowego. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce przy udziale jednego z aut z Sant'a Agata. Plakat zawiera nawet logo takiego producenta jak Shelby Super Cars.

Ciekawe jak bardzo ten plakat będzie działał na kierowców autobusów i czy nie spowoduje on, że gdy na drodze zobaczą oni superato to będą zestresowani oraz będą panikować. Może prowadzić  to do sytuacji, w której dojdzie do wypadku gdyż kierowca autobusu był rozkojarzony skupianiem się na nie uderzeniu w superauto. Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów.

Podobne wiadomości:

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Aktualności 2016-11-25

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Aktualności 2016-10-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross