mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów

Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów

Kierowcy autobusów w Chinach nie mają łatwego życia. Musza mierzyć się z wszystkimi problemami, które spotykają również kierowców na naszej polskiej ziemi, czyli np. korki, niekulturalni pasażerowie, stres itd. W Jinghua mają jeszcze gorzej.

Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów
W Jinghua tamtejsze przedsiębiorstwo komunikacyjne zaleciło i nakazało swoim kierowcą by zaprzestali, a przy tym unikali kolizji z samochodami egzotycznymi. Co ciekawe kierowcom został zaprezentowany plakat z logami egzotycznych marek oraz informacjami ile warte są dane modele.

I tak na przykłada uderzając w Lamborghini, które kosztuje 5 milionów juanów, co daje wartość ok. 2 490 000 złotych kierowca jest informowany o ile uboższy będzie jego portfel w razie zdarzenia drogowego. Ostatnie takie zdarzenie miało miejsce przy udziale jednego z aut z Sant'a Agata. Plakat zawiera nawet logo takiego producenta jak Shelby Super Cars.

Ciekawe jak bardzo ten plakat będzie działał na kierowców autobusów i czy nie spowoduje on, że gdy na drodze zobaczą oni superato to będą zestresowani oraz będą panikować. Może prowadzić  to do sytuacji, w której dojdzie do wypadku gdyż kierowca autobusu był rozkojarzony skupianiem się na nie uderzeniu w superauto. Nie zazdrościmy chińskim kierowcom autobusów.

Podobne wiadomości:

ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy

ITD ostro kontroluje autobusy i gimbusy

Aktualności 2016-10-11

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Autobusy szkolne są w tragicznym stanie

Aktualności 2016-11-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.