mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nieletni ukradli...autobus

Nieletni ukradli...autobus

Trzej nieletni wpadli w ręce policjantów z Pruszkowa, po tym jak ukradli...autobus stojący na parkingu przed jednym ze sklepów w Jankach. Zaraz po tym udali się szybko do punktu złomu, gdzie sprzedali pojazd za 2.600 złotych.

Nieletni ukradli...autobus

Kilka dni temu pruszkowska policja została powiadomiona o zuchwałej kradzieży autobusu, który stał pod jednym ze sklepów w Jankach. Podczas procedury wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili wstępny przebieg kradzieży, a następnie kierunek, w którym skradzionym autobusem odjechali sprawcy.

Policja rozpoczęła kontrolę ewentualnego miejsca przechowywania skradzionego pojazdu. W trakcie kontroli jednego ze skupów złomu w Pruszkowie funkcjonariusze odnaleźli autobus, który był poszukiwany. Poznali go po charakterystycznym żółtym pasie z boku. Dalsze wydarzenia potoczyły się już błyskawicznie. Kilka minut później policjanci znali dane sprawców odpowiedzialnych za kradzież. Byli to trzej szesnastolatkowie.

Zostali oni zatrzymani i przewiezieni do Policyjnej Izby Dziecka. Policja zatrzymała również nieuczciwego właściciela punktu skupu złomu, 41-letniego Dariusza N. z Pruszkowa, który odkupił od nieletnich autobus po okazyjnej cenie 2.600 złotych. Odpowie on za paserstwo.

Czytaj także:

Nowe zasady kontroli prędkości (2007-03-22)

Krajowa ósemka ‘pod opieką’ (2007-03-22)

Komentuj:

~cdi 2007-03-29

Nasza mlodziez coraz bardziej przedsiebiorcza!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mniejsze tablice rejestracyjne będą legalne
Mniejsze tablice rejestracyjne będą legalne
Już niebawem skończy się kłopotliwe zaginanie tablic rejestracyjnych w pojazdach, które nie mają wystarczającego miejsca na standardową wersję. "Gazeta Polska Codziennie" donosi, że już w połowie przyszłego roku mają zostać dopuszczone tablice o niestandardowych wymiarach.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic