mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nieletni ukradli...autobus

Nieletni ukradli...autobus

Trzej nieletni wpadli w ręce policjantów z Pruszkowa, po tym jak ukradli...autobus stojący na parkingu przed jednym ze sklepów w Jankach. Zaraz po tym udali się szybko do punktu złomu, gdzie sprzedali pojazd za 2.600 złotych.

Nieletni ukradli...autobus

Kilka dni temu pruszkowska policja została powiadomiona o zuchwałej kradzieży autobusu, który stał pod jednym ze sklepów w Jankach. Podczas procedury wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili wstępny przebieg kradzieży, a następnie kierunek, w którym skradzionym autobusem odjechali sprawcy.

Policja rozpoczęła kontrolę ewentualnego miejsca przechowywania skradzionego pojazdu. W trakcie kontroli jednego ze skupów złomu w Pruszkowie funkcjonariusze odnaleźli autobus, który był poszukiwany. Poznali go po charakterystycznym żółtym pasie z boku. Dalsze wydarzenia potoczyły się już błyskawicznie. Kilka minut później policjanci znali dane sprawców odpowiedzialnych za kradzież. Byli to trzej szesnastolatkowie.

Zostali oni zatrzymani i przewiezieni do Policyjnej Izby Dziecka. Policja zatrzymała również nieuczciwego właściciela punktu skupu złomu, 41-letniego Dariusza N. z Pruszkowa, który odkupił od nieletnich autobus po okazyjnej cenie 2.600 złotych. Odpowie on za paserstwo.

Czytaj także:

Nowe zasady kontroli prędkości (2007-03-22)

Krajowa ósemka ‘pod opieką’ (2007-03-22)

Komentuj:

~cdi 2007-03-29

Nasza mlodziez coraz bardziej przedsiebiorcza!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.