mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niemcy wybierają opony Continental

Niemcy wybierają opony Continental

Jak wynika z podsumowania ankiety "Monitor opon 2009", przeprowadzonej wśród 4.000 członków niemieckiego automobilklubu ADAC, jeden na czterech ankietowanych, wybrałby do swojego auta opony marki Continental.

Niemcy wybierają opony Continental
Dla członków największej organizacji motoryzacyjnej w Niemczech, Continental okazał się najlepszy nie tylko w rankingu na najbardziej rozpoznawalną markę. Zyskał także uznanie za rozwój nowych technologii w zakresie opon letnich i zimowych. Należące do koncernu marki Uniroyal oraz Semperit również uzyskały bardzo dobre wyniki w kategorii najlepiej znanych marek opon na rynku niemieckim. Koncern Continental zwyciężył wśród producentów opon pod względem akceptacji społecznej jego kampanii reklamowych, związanych ze sponsorowaniem ubiegłorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Wyniki ankiety nie są z pewnością żadnym zaskoczeniem. Po pierwsze, jest to niemiecka marka, po drugie, co czwarta opona w Europie produkowana jest przez grupę Continental. Ponad 30 procent nowych europejskich samochodów zjeżdżających z linii montażowych jest wyposażonych w opony grupy Continental.

Podobne wiadomości:

Innowacyjne sterowanie gestami od Continentala

Innowacyjne sterowanie gestami od...

Technika 2016-05-18

Niemcy chcą znieść podatek od elektrycznych aut

Niemcy chcą znieść podatek od elektrycznych...

Aktualności 2016-04-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech