mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nietrzeźwy nastolatek uciekał busem

Nietrzeźwy nastolatek uciekał busem

Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego zatrzymali w pościgu pijanego 15-latka, który kierował VW Transporterem. Nieletni kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Nietrzeźwy nastolatek uciekał busem

Wczoraj około godziny 21:00 patrol policji zauważył na jednej z ulic w miejscowości Grąblewo jadącego w ich stronę z dużą prędkością busa. Kierowca samochodu nie reagował na sygnały do zatrzymania się.

Policjanci rozpoczęli pościg za pojazdem uciekającym w kierunku Grodziska Wielkopolskiego. Na jednej z ulic miasta WV Transporter został zatrzymany. Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 15-letni Damian S., a pasażerami byli jego koledzy Robert C. lat 18 i Tomasz C. lat 14. Wszyscy byli nietrzeźwi. Nieletni kierowca był kompletnie pijany. Miał prawie 1,5 promila alkoholu. Był agresywny w stosunku do zatrzymujących go policjantów, próbował uciekać. Policjanci musieli użyć siły.

Jak ustalono, cała trójka zrobiła sobie wycieczkę do koleżanki ze szkoły, a samochód Damian S. zabrał bez wiedzy swojego ojca.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.