mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nietypowa promocja 407-ki

Nietypowa promocja 407-ki

Na ulicach wybranych największych miast w Polsce w ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się samochody przykryte pokrowcami z napisem "Chciałbym być 407". To część kampanii promocyjnej nowego modelu francuskiego producenta Peugeot.

Nietypowa promocja 407-ki

Nowy Peugeot 407 właśnie wkracza na polski rynek. By w trudnym dla rynku motoryzacyjnego momencie przyciągnąć klientów do salonów trzeba organizować wyjątkowe, przyciągające uwagę akcje promocyjne. Świetnym pomysłem wydaje się właśnie przykrywanie kolumny zaparkowanych samochodów białymi pokrowcami z napisem „Chciałbym być 407”. Pod przykryciem znajdują się samochody przypadkowych marek. Kampania poprzedza dni otwartych drzwi w salonach Peugeota, które odbędą się między 19 a 26 czerwca. Akcja trwa od 16-tego do 18-tego czerwca. Zakończona zostanie kampanią reklamową w prasie lokalnej wybranych miast.

Akcja została przygotowana i zrealizowana przez agencję reklamową EURO.

Zobacz ceny 407-ki

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Mitsubishi Grand Lancer - nie dla Europy
Dobra wiadomość jest taka, że Mitsubishi finalnie nie uśmierciło swojego kompakta. Na rynku pojawi się model Grand Lancer, ale nie będzie dostępny dla klientów w Europie. Zamiast tego pojawi się na wybranych rynkach w Azji.