mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niezły sierpień Nissana

Niezły sierpień Nissana

Nissan Poland w sierpniu 2004 zanotował optymistyczne wyniki sprzedaży. Pomimo, złej sytuacji na rynku, zanotowany został wyraźny wzrost ilości sprzedanych samochodów osobowych.

W stosunku do sierpnia 2003, w sierpniu 2004 sprzedanych zostało o 33% więcej samochodów osobowych – klientów znalazło 577 nowych Nissanów. Łącznie z samochodami ciężarowymi w sierpniu 2004 sprzedano 608 samochodów Nissan. Liczby te pozwalają szacować udział w rynku na poziomie 2,67%. Jest to najlepszym tegorocznym wynikiem miesięcznym oraz rezultatem lepszym niż udział w rynku podczas całego ubiegłego roku (udział w skali roku 2003 wyniósł 2,56%). Podczas gdy większość marek odnotowuje w dalszym ciągu spadek sprzedaży lub sprzedaje w kolejnych miesiącach zbliżone ilości samochodów, Nissan odnotował wyraźny wzrost sprzedaży.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w ciągu pierwszych 8 miesięcy tego roku (styczeń – sierpień) Nissan Poland sprzedał 231 samochodów X-TRAIL. Jest to więcej niż cała zeszłoroczna sprzedaż tego modelu (229 sztuk). Wynik sprzedaży powinien być w tym roku jeszcze znacznie lepszy, w związku z przeprowadzanymi promocjami i spodziewanym wzrostem ilości sprzedaży samochodów w kolejnych miesiącach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross