mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niezły sierpień Nissana

Niezły sierpień Nissana

Nissan Poland w sierpniu 2004 zanotował optymistyczne wyniki sprzedaży. Pomimo, złej sytuacji na rynku, zanotowany został wyraźny wzrost ilości sprzedanych samochodów osobowych.

W stosunku do sierpnia 2003, w sierpniu 2004 sprzedanych zostało o 33% więcej samochodów osobowych – klientów znalazło 577 nowych Nissanów. Łącznie z samochodami ciężarowymi w sierpniu 2004 sprzedano 608 samochodów Nissan. Liczby te pozwalają szacować udział w rynku na poziomie 2,67%. Jest to najlepszym tegorocznym wynikiem miesięcznym oraz rezultatem lepszym niż udział w rynku podczas całego ubiegłego roku (udział w skali roku 2003 wyniósł 2,56%). Podczas gdy większość marek odnotowuje w dalszym ciągu spadek sprzedaży lub sprzedaje w kolejnych miesiącach zbliżone ilości samochodów, Nissan odnotował wyraźny wzrost sprzedaży.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w ciągu pierwszych 8 miesięcy tego roku (styczeń – sierpień) Nissan Poland sprzedał 231 samochodów X-TRAIL. Jest to więcej niż cała zeszłoroczna sprzedaż tego modelu (229 sztuk). Wynik sprzedaży powinien być w tym roku jeszcze znacznie lepszy, w związku z przeprowadzanymi promocjami i spodziewanym wzrostem ilości sprzedaży samochodów w kolejnych miesiącach.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.