Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Model studyjny dla biznesmena

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodów użytkowych Tokyo Motor Show – Commercial Vecicles Nissan zaprezentuje dwa nowe modele – BeeLine i nowe wersje popularnego modelu Caravan.

BeeLine to koncepcyjny pojazd nowej generacji skonstruowany z myślą o potrzebach biznesmenów. Zbudowano go zgodnie z koncepcją „all-in-one” – BeeLine łączy więc funkcje biura i normalnego samochodu. Konstrukcja nadwozia nowego concept-caru Nissana umożliwia swobodne poruszanie się we wnętrzu, a także przewiezienie dużej ilości bagażu. Oprócz licznej ilości półek i schowków zastosowano w aucie też chowane w ścianach bocznych panele, które po rozłożeniu mogą pełnić rolę pulpitów lub przegród oddzielających przestrzeń pasażerską od bagażowej. Powiększenie bagażnika umożliwia składany tylny rząd siedzeń, a dzielone w połowie tylne drzwi ułatwiają załadunek i wyładunek w ciasnych miejscach. Dla wygody i lepszego dostępu do wnętrza zastosowano w nowym samochodzie studyjnym Nissana automatyczne, przesuwne drzwi boczne.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Twórca DSG pozywa koncern VW
Twórca DSG pozywa koncern VW
Szefostwo koncernu Volkswagen nie ma łatwego życia przez ostatni rok. Cały czas ciągnie się afera Dieselgate, a do listy problemów dołączył były szef marki Bentley i Bugatti, który pozwał niemieckiego producenta do sadu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj