mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Model studyjny dla biznesmena

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodów użytkowych Tokyo Motor Show – Commercial Vecicles Nissan zaprezentuje dwa nowe modele – BeeLine i nowe wersje popularnego modelu Caravan.

BeeLine to koncepcyjny pojazd nowej generacji skonstruowany z myślą o potrzebach biznesmenów. Zbudowano go zgodnie z koncepcją „all-in-one” – BeeLine łączy więc funkcje biura i normalnego samochodu. Konstrukcja nadwozia nowego concept-caru Nissana umożliwia swobodne poruszanie się we wnętrzu, a także przewiezienie dużej ilości bagażu. Oprócz licznej ilości półek i schowków zastosowano w aucie też chowane w ścianach bocznych panele, które po rozłożeniu mogą pełnić rolę pulpitów lub przegród oddzielających przestrzeń pasażerską od bagażowej. Powiększenie bagażnika umożliwia składany tylny rząd siedzeń, a dzielone w połowie tylne drzwi ułatwiają załadunek i wyładunek w ciasnych miejscach. Dla wygody i lepszego dostępu do wnętrza zastosowano w nowym samochodzie studyjnym Nissana automatyczne, przesuwne drzwi boczne.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w Genewie
Elektryczny Jaguar I-Pace - premiera w Genewie
W ubiegłym roku podczas La Auto Show odbyła się amerykańska premiera Jaguara I-Pace, a teraz przyszedł czas na europejski debiut tego konceptu. Pierwszy, elektryczny SUV brytyjskiej marki pojawi się w Genewie.
Nowy Citroen C3 Nowy Citroen C3