mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Model studyjny dla biznesmena

Nissan BeeLine - biuro w samochodzie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodów użytkowych Tokyo Motor Show – Commercial Vecicles Nissan zaprezentuje dwa nowe modele – BeeLine i nowe wersje popularnego modelu Caravan.

BeeLine to koncepcyjny pojazd nowej generacji skonstruowany z myślą o potrzebach biznesmenów. Zbudowano go zgodnie z koncepcją „all-in-one” – BeeLine łączy więc funkcje biura i normalnego samochodu. Konstrukcja nadwozia nowego concept-caru Nissana umożliwia swobodne poruszanie się we wnętrzu, a także przewiezienie dużej ilości bagażu. Oprócz licznej ilości półek i schowków zastosowano w aucie też chowane w ścianach bocznych panele, które po rozłożeniu mogą pełnić rolę pulpitów lub przegród oddzielających przestrzeń pasażerską od bagażowej. Powiększenie bagażnika umożliwia składany tylny rząd siedzeń, a dzielone w połowie tylne drzwi ułatwiają załadunek i wyładunek w ciasnych miejscach. Dla wygody i lepszego dostępu do wnętrza zastosowano w nowym samochodzie studyjnym Nissana automatyczne, przesuwne drzwi boczne.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.