Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan ciągle popularny

Nissan ciągle popularny

Sprzedaż samochodów Nissan Poland od początku roku do końca lutego 2004 wzrosła o 17,01% w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego - sprzedano 1.266 samochodów. Udział Nissana w rynku wzrósł w porównaniu do 2003 roku osiągając 1,98%.

Zdecydowanym liderem wśród samochodów osobowych jest Nissan Almera, którego sprzedaż w lutym 2004 roku wyniosła aż 278 sztuk. Oznacza to wzrost o 26,94% w porównaniu do analogicznego miesiąca 2003. Większym zainteresowaniem, niż miało to miejsce w lutym 2003 roku, cieszył się Nissan Primera, który odnotował wzrost o 77,08 % (170 sprzedanych samochodów). Dużą popularnością cieszyła się także Micra - sprzedano 166 egzemplarzy tego modelu.

W segmencie samochodów SUV i terenowych największym powodzeniem cieszył się X-TRAIL, który zanotował najwyższy wzrost sprzedanych samochodów w porównaniu do tego samego okresu roku ubiegłego. W lutym 2004 roku sprzedano 23 sztuki samochodu X-TRAIL, co stanowi wzrost o 187,5 % w porównaniu do lutego 2003 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Wczoraj koncern Fiata udostępnił nagranie wideo, na którym chwali się zakładem i produkcją Alfy Romeo Giulii. Ktoś jednak nie do końca chyba był świadomy, co w pewnym momencie pojawia się na filmie. A może to specjalny zabieg i kontrolowany wyciek przed premierą Alfy Romeo Stelvio?
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj