mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan gwarantuje najlepiej

Nissan gwarantuje najlepiej

Według tygodnika "Motor" Nissan oferuje najlepsze warunki gwarancji na polskim rynku. W rankingu konkurowało ze sobą 15 najpopularniejszych na polskim rynku marek.

Ocenie poddano warunki gwarancji, w tym m. in.: okres trwania gwarancji mechanicznej, gwarancji na powłokę lakierniczą oraz korozję perforacyjną. Oceniono także warunki oferowanych programów assistance i tak klasyfikacji poddano takie elementy, jak pomoc w wypadkach i kolizjach, maksymalny czas wynajmu samochodu w razie, gdy auto jest unieruchomione daleko poza domem, klasa i liczba zapewnianych noclegów.

Nissan zawdzięcza zwycięstwo w rankingu przede wszystkim długiej gwarancji (mechaniczna i na powłokę lakierniczą trwa 3 lata lub do 100.000 km przebiegu), w tym szczególnie 12-letniej gwarancji na korozję perforacyjną. Wysoko oceniona została również rozsądna propozycja pomocy na drodze. Centra Pomocy 24h Nissan Assistance działają w Polsce i zagranicą 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku.

Warto również dodać, że Nissan udziela także rocznej gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne i akcesoria zamontowane w samochodach przez autoryzowane stacje dealerskie. Zakres tej gwarancji obejmuje usterki materiałowe, wykonawcze lub montażowe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross