mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan gwarantuje najlepiej

Nissan gwarantuje najlepiej

Według tygodnika "Motor" Nissan oferuje najlepsze warunki gwarancji na polskim rynku. W rankingu konkurowało ze sobą 15 najpopularniejszych na polskim rynku marek.

Ocenie poddano warunki gwarancji, w tym m. in.: okres trwania gwarancji mechanicznej, gwarancji na powłokę lakierniczą oraz korozję perforacyjną. Oceniono także warunki oferowanych programów assistance i tak klasyfikacji poddano takie elementy, jak pomoc w wypadkach i kolizjach, maksymalny czas wynajmu samochodu w razie, gdy auto jest unieruchomione daleko poza domem, klasa i liczba zapewnianych noclegów.

Nissan zawdzięcza zwycięstwo w rankingu przede wszystkim długiej gwarancji (mechaniczna i na powłokę lakierniczą trwa 3 lata lub do 100.000 km przebiegu), w tym szczególnie 12-letniej gwarancji na korozję perforacyjną. Wysoko oceniona została również rozsądna propozycja pomocy na drodze. Centra Pomocy 24h Nissan Assistance działają w Polsce i zagranicą 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku.

Warto również dodać, że Nissan udziela także rocznej gwarancji na wszystkie oryginalne części zamienne i akcesoria zamontowane w samochodach przez autoryzowane stacje dealerskie. Zakres tej gwarancji obejmuje usterki materiałowe, wykonawcze lub montażowe.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic