mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan podwójnie nagrodzony

Nissan podwójnie nagrodzony

Nissan odebrał dwa wyróżnienia przyznane przez brytyjski magazyn motoryzacyjny 4x4 and MPV Driver w dorocznym konkursie tego czasopisma, tym samym łączna liczba nagród zdobytych przez tę firmę wzrosła do trzynastu – liczby, jak się okazuje, w tym przypadku szczęśliwej.

Nissan podwójnie nagrodzony
Qashqai, który nadal jest w pierwszym roku sprzedaży, został wyróżniony nagrodą Ken Livingstone Award w kategorii najlepszego samochodu miejskiego z napędem 4x4. Komentując wynik Qashqai-a, Bob Murray, redaktor magazynu 4x4 and MPV Driver stwierdził: “Nagroda ta, której celem jest wyróżnienie bardziej przyjaznych miastu pojazdów z napędem 4x4, jakby została stworzona dla modelu Qashqai”.

Popularny crossover Nissana, model Qashqai, od chwili wprowadzenia na rynek w marcu br. zdążył zdobyć już pięć nagród tylko w samej Wielkiej Brytanii. Wyprodukowany w fabryce Nissana w Sunderland samochód sprzedał się już w ponad 100 000 egzemplarzy na terenie Europy. Również model Navara okazał się sukcesem, sprzedając się z dużą przewagą w porównaniu do swojego najbliższego rywala.

W kategorii używanych pojazdów Double Cab, największe wrażenie na jurorach wywarł właśnie ten model japońskiego producenta. Bob Murray stwierdził: “Obecna generacja modelu Navara była pierwszą w segmencie double-cab, która skutecznie spełniała funkcję SUV. Od chwili rozpoczęcia sprzedaży, model ten pozostaje w czołówce najlepiej sprzedających się pojazdów, a modele używane osiągają dziś bardzo atrakcyjne ceny. Nic dziwnego zatem, ze jest to nasz Używany Double Cab Roku.”
Tematy w artykule: Nissan

Podobne wiadomości:

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Testy samochodów 2007-12-05

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochody ekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader często wpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochody nie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. W tym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec". Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To nie kto inny jak Nissan Murano.

Nissan na Geneva Motor Show 2008

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.