mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan wybudował nowe studio

Nissan wybudował nowe studio

Nissan zainaugurował wczoraj na lokalnym rynku nowoczesne studio stylistyczne marki. Będzie ono służyć jako globalny koordynator wszelkich działań firmy. Ulokowano je na powierzchni 42 tysięcy metrów kwadratowych należących do wybudowanego wcześniej centrum technologicznego.

Nissan wybudował nowe studio

Budowa nowoczesnego obiektu jest częścią obszernego programu, który został zapoczątkowany w 2002 roku przez Nissana. Jego założeniem było polepszenie, a następnie rozszerzenie sieci oddziałów rozmieszczonych na całym świecie, które będą się zajmować pracami nad designem.

"Ostatnie inwestycje w przyszłość naszych zdolności w zakresie stylistyki są dowodem, że Nissan zamierza pozostać na czele w dziedzinie motoryzacyjnego projektowania." - powiedział Shiro Nakamura, dyrektor kreatywny Nissan Motor Company. Dodał również, że nowe globalne studio pokazuje pozytywną zmianę w kierunku globalnego funkcjonowania kilku oddziałów, które są w stanie stworzyć bardziej innowacyjne produkty w krótszym czasie. Pod tematem 'kolaboracji i komunikacji' w nowym studio ukrywać się będą zamiary zwiększenia oraz wzmocnienia współpracy nie tylko w kwestiach projektowania, lecz także bliższej współpracy z działami planowania produktów, inżynierii oraz dostawy podzespołów.

Cały obiekt podzielony został osobno dla każdego pojedynczego projektu, gdzie pracują nie tylko projektanci, lecz także inżynierowie oraz inne osoby skupione wokół jednego modelu. Stworzono także specjalne pomieszczenia nazywane ‘galeriami informacyjnymi’, gdzie różni pracownicy mogą dzielić się pomysłami, a także przedstawiać trendy panujące na świecie. W nowym studio zatrudnionych będzie 600 osób plus obsługa budynku.

Nissan posiada obecnie sześć obiektów na świecie odpowiedzialnych za design: dwa w Japonii, dwa w Stanach Zjednoczonych, jedno w Wielkiej Brytanii oraz jedno na Tajwanie.

Czytaj także:

Nissan Pathfinder "z kamienia" (2006-11-30)

Pożegnanie Almery (2006-11-27)

Nissan Skyline: Więcej w luksus (2006-11-21)

Zobacz koniecznie: Wszystko o Nissan
Tematy w artykule: Nissan

Podobne wiadomości:

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie zaparkuje

ProPILOT Park - Nissan Leaf automatycznie...

Technika 2017-07-06

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie ceny

Nissan Qashqai po liftingu - poznaj polskie...

Aktualności 2017-07-06

Komentuj:

~kristof 2006-12-12

Ale gdzie to wybudowano???????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech