Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nissan wyprzedaje rocznik 2004

Nissan wyprzedaje rocznik 2004

Nissan Poland wprowadził ofertę promocyjną obejmującą sprzedaż niektórych samochodów z roku 2004. Oprócz rabatów cenowych dla wszystkich, również niektóre grupy zawodowe mogą liczyć na dodatkowe upusty.

Na Micrę obowiązuje rabat 4.200 PLN. Almera jest tańsza o kwotę od 3.000 do 5.200 PLN. Almera Tino z manualną skrzynią biegów kosztuje o 6.300 lub 6.900 PLN mniej. Nissan Primera jest tańszy o kwotę od 4.900 do 8.100 PLN, zależnie od wersji. Cały czas obowiązuje rabat na nową Primerę 1,9 dCi w wysokości 2.500 PLN. W przypadku Patrola GR korzyść dla klienta wynosi od 31.100 do 36.100 PLN.

Dodatkowo na samochody Nissan (oprócz Patrola GR, 350Z i Primery 2,2 dCi) obowiązują upusty cenowe w wysokości 4% dla następujacych grup zawodowych: lekarze i farmaceuci, prawnicy: adwokaci, prokuratorzy, sędziowe, notariusze oraz architekci. Wyjątkowo korzystna oferta jest proponowana rolnikom - mogą skorzystać z tych samych upustów, a dodatkowo mogą uzyskać większy, 6% rabat na modele 4x4.

Do każdego samochodu zakupionego w kredycie GE Capital Bank (z wpłatą własną w wysokości maksymalnie 40% wartości pojazdu) w prezencie dołączany zostaje alarm samochodowy. Promocja ta obowiązuje do końca listopada 2004.

Zobacz aktualne ceny Nissana

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma Revero – ujawniono ceny
Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora. Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma, czyli głównego konkurenta Tesli.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj