mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niższa cena AutoMapy

Niższa cena AutoMapy

Na rynku pojawiła się trzecia odsłona najpopularniejszego na naszym rynku systemu nawigacji AutoMapa z nazwami ulic w 930 miastach, 750 tys. precyzyjnych adresów i ponad 1 mln obrysów budynków.

Niższa cena AutoMapy

Najnowsza edycja AutoMapy 3.9 dostępna w sugerowanej cenie 789 zł brutto zawiera m.in. dostosowanie do pracy na komputerach kieszonkowych z nową wersją Windows Mobile 2005, automatyczną obsługę ekranów poziomych i kwadratowych oraz pełną obsługę ekranu VGA (640*480 oraz 480*640 punktów). Zmiana formatu map umożliwiła publikację znacznie zwiększonej liczby mniejszych dróg dojazdowych i adresów budynków.

Nowe mapy dostępne są jedynie dla urządzeń typu PocketPC. Z tego względu wszyscy użytkownicy AutoMapy w wersji na TabletPC otrzymają bezpłatny upgrade swoich licencji do wersji 4.0, niezależnie od tego, czy ich subskrypcje będą w chwili publikacji wersji 4.0 aktywne czy już nie.

W momencie publikacji AutoMapy 4.0 z bezpłatnego upgrade odpowiednich map do wersji 4.0 będą mogli również skorzystać wszyscy użytkownicy posiadający ważną subskrypcję AutoMapy w wersji PocketPC.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando