mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niższa cena AutoMapy

Niższa cena AutoMapy

Na rynku pojawiła się trzecia odsłona najpopularniejszego na naszym rynku systemu nawigacji AutoMapa z nazwami ulic w 930 miastach, 750 tys. precyzyjnych adresów i ponad 1 mln obrysów budynków.

Niższa cena AutoMapy

Najnowsza edycja AutoMapy 3.9 dostępna w sugerowanej cenie 789 zł brutto zawiera m.in. dostosowanie do pracy na komputerach kieszonkowych z nową wersją Windows Mobile 2005, automatyczną obsługę ekranów poziomych i kwadratowych oraz pełną obsługę ekranu VGA (640*480 oraz 480*640 punktów). Zmiana formatu map umożliwiła publikację znacznie zwiększonej liczby mniejszych dróg dojazdowych i adresów budynków.

Nowe mapy dostępne są jedynie dla urządzeń typu PocketPC. Z tego względu wszyscy użytkownicy AutoMapy w wersji na TabletPC otrzymają bezpłatny upgrade swoich licencji do wersji 4.0, niezależnie od tego, czy ich subskrypcje będą w chwili publikacji wersji 4.0 aktywne czy już nie.

W momencie publikacji AutoMapy 4.0 z bezpłatnego upgrade odpowiednich map do wersji 4.0 będą mogli również skorzystać wszyscy użytkownicy posiadający ważną subskrypcję AutoMapy w wersji PocketPC.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model