mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Niższe ceny Hyundaia

Niższe ceny Hyundaia

Hyundai Motor Poland niższymi cenami chce zawalczyć o większy udział w polskim rynku motoryzacyjnym i tym samym dołączyć do grona najlepiej sprzedawanych marek. Obniżki cen sięgną nawet 10 tys. zł.

Niższe ceny Hyundaia

Zmienione zostały ceny sześciu modeli Hyundaia. Atos jest teraz tańszy o 1500 zł i kosztuje od 27.400 zł. Cena Getza spadła o 4.500 zł i zaczyna się już od 29.900 zł. Accent staniał również o 4.500 zł i kosztuje od 42.000 zł. Sonatę można kupić już za 73.900 zł, czyli o 5 tys. zł taniej. Tucson jest tańszy o 8.000 zł i kosztuje już od 73.900 zł, zaś Santa Fe staniał o 10 tys. zł i jego ceny zaczynają się teraz od 119.900 zł.

"Hyundai produkuje samochody wysokiej jakości, których bezawaryjność została udowodniona w licznych rankingach konsumenckich. Z takimi produktami jesteśmy w stanie w krótkim czasie osiągnąć pozycję lidera sprzedaży w Polsce. Dlatego postanowiliśmy dostosować ceny naszych aut do oczekiwań klientów” – powiedział Maciej Majewski, Dyrektor Generalny Hyundai Motor Poland.

Dla osób, które zamiast niższej ceny wolą wybrać lepsze warunki zakupu lub gratisowe akcesoria Hyundai również przygotował ciekawą ofertę promocyjną. Nowe ceny obowiązywać będą do odwołania.

Zobacz więcej o samochodach marki Hyundai

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Nowa i-era

auto motor i sport 0000-00-00

Hyundai zaczyna nowy rozdział - nowym kompaktem, nowym nazewnictwem i otwarciem na europejski gust.

Komentuj:

~Tomek 2007-08-30

Do Grega1: Człowieku aleś pojechał! Kia i Hyundai to dokładnie ten sam presitż. To że szefostwo koncernu chce jakoś odróżnić te dwie praktycznie identyczne marki to co innego (czysty zabieg marketingowy). Analogia do Jaguara i Forada moim zdaniem zupełnie nie trafiona. Już chyba bardziej H i K można porównac do Citroena i Peugota z grupy PSA.

~Greg1 2007-08-30

Tylko że H to marka znana i uznana (przynajmniej przez producenta tak postrzegana). A K to tylko marka niszowa - takie coś gorszego. A że to to samo, to cóż. Przecież Jaguar i Ford mają też bardzo dużo wspólnego.

~piotr 2007-08-29

Zapopmnieli obniżyc cenę i30, który jest droższy od analogicznej Kii Ceed ok. 4000 pln i ma dwa lata krótszą gwarancję

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.