mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nominowani do tytułu Menedżera Rynku Dealerskiego 2010

Nominowani do tytułu Menedżera Rynku Dealerskiego 2010

Znamy już trójkę nominowanych w konkursie na Menedżera Rynku Dealerskiego 2010. 5 listopada br., podczas posiedzenia Kapituły Nagrody, spośród dziewięciu kandydatów przyznano nominacje trzem osobom.

Nominowani:
Wacław Podolski, Członek Rady Nadzorczej firmy Viamot S.A. w Krakowie, za całokształt długoletniej pracy, przetarcie szlaków procesu konsolidacji, w szczególności za odważne i konsekwentne budowanie pozycji firmy Viamot S.A.

Marek Rękawek, Dyrektor Zarządzający Honda Plaza w Warszawie, za nowoczesne podejście do zarządzania stacją dealerską i prezentowanie najwyższych standardów obsługi klienta.

Ireneusz Szpot, Prezes Zarządu firmy Szpot w Swarzędzu koło Poznania za nieustanny rozwój miasteczka samochodowego, jakim jest firma Szpot, jeden z największych mulitbrandingów w Polsce, oraz prowadzenie działalności edukacyjnej i społecznej wspomagającej rozwój lokalnej społeczności.

Kto z tego grona otrzyma tytuł Menedżera Rynku Dealerskiego 2010 - zostanie ogłoszone w trakcie uroczystej Gali Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej 17 listopada 2010 r.

Nagroda Menedżera Rynku Dealerskiego jest przyznawana po raz czwarty, ubiegłorocznym zdobywcą tytułu została Agata Raniecka prezes zarządu firmy Dixi Car z Warszawy.
Tematy w artykule: PIM dealerzy

Podobne wiadomości:

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Aktualności 2016-03-22

Nowy salon Infiniti w Sosnowcu

Nowy salon Infiniti w Sosnowcu

Aktualności 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.