mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Ofertą cenową przygotowaną dla nabywców nowego modelu Astra kombi Opel kontynuuje swoją politykę marketingową w segmencie aut kompaktowych.

Nowa Astra kombi od niecałych 16 tys. euro

Ceny tego modelu w Niemczech za wersję z 90-konnym silnikiem 1.4 TWINPORT i 5-biegową skrzynią biegów zaczynają się już od 15.995 euro, co oznacza, że nowy model – pomimo lepszego standardu wyposażenia – jest tańszy od swojego poprzednika o 600 euro.
 
W porównaniu z 5-drzwiową Astrą cena kombi jest wyższa jedynie o 795 euro. W Polsce zamówienia na Astrę Kombi będzie można składać po okresie wakacyjnym, a dostawy rozpoczną się w połowie października. Potencjalni nabywcy będą mieli do wyboru 5 wersji benzynowych i 4 wersje z silnikami diesla CDTI z systemem common-rail o mocy od 80 do 200 KM. Szeroki na 2,7 m rozstaw osi nowej Astry kombi (której wymiary wynoszą odpowiednio 4515/1753/1500mm – długość/szerokość/wysokość) jest o około dziewięć milimetrów większy niż w poprzednim modelu, co zapewnia mnóstwo miejsca dla pasażerów siedzących z tyłu i przestrzeni w przedziale bagażowym (od ok. 500 do 1.570 litrów).

Model kombi oferuje kilka innowacyjnych i unikalnych w tej klasie pojazdów rozwiązań, takich jak biksenonowe reflektory adaptacyjne AFL, układ wspomagania ruszania na wzniesieniach (HSA) czy układ kontroli stabilności przyczepy (TSP). Układy HSA i TSP, zdejmowany zaczep holowniczy oraz automatyczny system poziomowania zawieszenia są częścią Pakietu Trailer w cenie 1.095 euro. Dodatkowy system FlexOrganizer jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym elastyczne wykorzystanie przestrzeni bagażowej oraz bezpieczny transport ładunków (120 euro). Klient ma również możliwość zwiększenia już i tak ponadprzeciętnie dużej ilości miejsca na nogi z tyłu pojazdu, dzięki oferowanej opcjonalnie przesuwanej tylnej kanapie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!