mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Honda Jazz do poprawek

Nowa Honda Jazz do poprawek

Honda Poland powiadomiła UOKiK, że modele Honda Jazz wyprodukowane w Chinach w 2008 roku (rok modelowy 2009) mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.

Nowa Honda Jazz do poprawek
Przedsiębiorca poinformował, że w niektórych egzemplarzach Hondy Jazz, modeli GG2 i GG3 może brakować śrub stabilizujących kurtynę boczną oraz pasy bezpieczeństwa pojazdu. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania tych elementów i niewystarczającej ochrony kierowcy i pasażera w trakcie ewentualnego wypadku.W Polsce problem może dotyczyć 64 samochodów wskazanych modeli (numery VIN w załączniku). Właściciele tych pojazdów zostaną poinformowani listownie o stwierdzonym zagrożeniu oraz zaproszeni do autoryzowanych serwisów w celu dokonania przeglądu śrub i w razie potrzeby uzupełnienia brakujących. Koszty kontroli i ewentualnej naprawy zostaną w całości pokryte przez producenta samochodu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Honda Jazz
Honda Jazz
Cena podstawowa już od: 62 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda Jazz Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda UOKiK Honda Jazz

Podobne wiadomości:

Honda Civic Type R – rekordzista już w produkcji

Honda Civic Type R – rekordzista już w...

Aktualności 2017-06-10

Nissany Murano i Teana do poprawy!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~nkubek 2009-05-25

Baranie obslugiwali cie polacy a nie japonczycy

~no nieżle 2009-04-26

takie drogie auta a takie usterki uwarzam ze jakby była produkowana w japoni niebyło by tych braków ale cóz ilość a nie jakość mówi sama za siebie.

~Daras 2009-04-16

Nie przykręcić... tylko nie dali. Ale jaja....a niby takie dopracowane i taka kontrola jakości...:-))) Swoją drogą miałem do czynienia z Firmą Honda chcąc kupić nowe auto...i tu przestroga dla wszystkich. Jeśli zdecydujesz się na auto którego aktualnie nie ma w salonach dealerskich w kraju np wybierzesz kolor srebrny metalik to albo decyduj się na niebieski,czerwony albo to co akurat mają... albo czekaj...długo czekaj....nawet trzy miesiące czekaj i na końcu dowiadujesz się ,że nie wiadomo kiedy będzie,Dealer zwala winę na importera (Honda poland Sp.z.o.o.) a ci na dealera i tak naprawdę nikt nic nie wie włącznie z Tobą. To się nazywa profesjonalna obsługa klienta przez renomowaną firmę...:-) Może i niemcy powinni uczyć się od japońców jak robić samochody(chociaż nigdy nie słyszałem żeby czegoś zapomnieli włożyć do samochodu np śrub) ale napewno japońcy od niemców w jaki sposób prowadzić obsługę klienta. Zenada na maxa

~Gucio 2009-04-02

Czyżby zapomnieli przykręcić ?? :-)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando