mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowy Seat Ibiza wjechał właśnie do Polski. Jest wieziony specjalnie do tego celu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdym momencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki praktycznie z każdej strony. Tourne po Polsce potrwa trzy dni.

Nowa Ibiza już w Polsce!
W Polsce konwój z nową Ibizą odwiedzi kolejno Wrocław (5.05), Warszawę (6.05) oraz Kraków (7.05).  We Wrocławiu będzie można się jej bliżej przyjrzeć w okolicy Opery Wrocławskiej, w Warszawie jedyny przystanek zaplanowany jest pod Pałacem Kultury i Nauki, w Krakowie zaś w okolicach Galerii Krakowskiej. Przystanki na trasie konwoju zaplanowane zostały na godziny szczytu - tak aby przyciągnąć uwagę jak najliczniejszej rzeszy kierowców i przechodniów.

40-dniowa "Trasa Ibizy", w ramach której w 17 europejskich metropoliach prezentowana jest sylwetka i sportowy charakter nowego SEAT-a Ibizy, liczy ponad 50 000 kilometrów.

Dodatkową atrakcją w Polsce jest możliwość wzięcia udziału w konkursie. Każda osoba, która zrobi zdjęcie ciężarówce i prześle je w formie MMS-a (o temacie: IBIZA) pod numer 901555 wygrywa nagrodę gwarantowaną - zaproszenie VIP do udziału w Ibiza Party! Dla zwycięzców konkursu przewidziane są dodatkowo nagroda główna, czyli tygodniowa wycieczka na Ibizę dla dwóch osób oraz samochód - Nowy SEAT Ibiza - na 2 miesiące oraz cztery nagrody dodatkowe w postaci  tygodniowych wycieczek dla dwóch osób na Ibizę.

Od 2 kwietnia, czyli od dnia światowego debiutu nowego Seata Ibizy w Centrum Prototypów w Martorell, trzy niezwykłe ciężarówki ze szklanymi gablotami na naczepach, wyposażonymi w urządzenia do pokazów świetlnych i kamery zamontowane we wnętrzu, podróżują przez Europę prezentując nowy model SEAT-a przed jego rynkową premierą.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 48 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: Ibiza

Podobne wiadomości:

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Aktualności 2017-01-30

Volkswagen naprawi dodatkowe 460 tys. silników

Volkswagen naprawi dodatkowe 460 tys....

Aktualności 2016-08-16

Komentuj:

~~*|*~ 2008-05-08

Przód - nowa Fabia, tył - nowe Brawo. Szkoda, bo poprzedni model sprawiał wrażenie żywej istoty, a nie urządzenia mechanicznego.

~Adam 2008-05-07

Widziałem ja dzisiaj w Krakowie. Nawet zrobiłem zdjęcie;p. tylko nie wiem czy wysłac bo nie wiem ile ten MMS kosztuje... a autko fajne tylko za szybko przejechało...

~kimi 2008-05-06

do: do H !!!; Ty też jesteś niesamowicie elokwentny. Bardzo konstruktywna wypowiedź. A tak w ogóle to można odnieść wrażenie, że Seat zapatrzył się na Koreańczyków, którzy inspirację czerpią w Europie. Ale cóż, globalna wioska. Niedługo pewnie Mercedesy będą produkowane w Rumunii.

~do H !!! 2008-05-06

Aleś ty mądry i elokwentny , chłopaku , nie wspominając już o twojej znajomości motoryzacji ...

~Piotrek 2008-05-05

Widziałem to coś dziś we Wrocku. Jest odpowiednio podświetlony więc nie prezentuje się tak źle.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.