mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowy Seat Ibiza wjechał właśnie do Polski. Jest wieziony specjalnie do tego celu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdym momencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki praktycznie z każdej strony. Tourne po Polsce potrwa trzy dni.

Nowa Ibiza już w Polsce!
W Polsce konwój z nową Ibizą odwiedzi kolejno Wrocław (5.05), Warszawę (6.05) oraz Kraków (7.05).  We Wrocławiu będzie można się jej bliżej przyjrzeć w okolicy Opery Wrocławskiej, w Warszawie jedyny przystanek zaplanowany jest pod Pałacem Kultury i Nauki, w Krakowie zaś w okolicach Galerii Krakowskiej. Przystanki na trasie konwoju zaplanowane zostały na godziny szczytu - tak aby przyciągnąć uwagę jak najliczniejszej rzeszy kierowców i przechodniów.

40-dniowa "Trasa Ibizy", w ramach której w 17 europejskich metropoliach prezentowana jest sylwetka i sportowy charakter nowego SEAT-a Ibizy, liczy ponad 50 000 kilometrów.

Dodatkową atrakcją w Polsce jest możliwość wzięcia udziału w konkursie. Każda osoba, która zrobi zdjęcie ciężarówce i prześle je w formie MMS-a (o temacie: IBIZA) pod numer 901555 wygrywa nagrodę gwarantowaną - zaproszenie VIP do udziału w Ibiza Party! Dla zwycięzców konkursu przewidziane są dodatkowo nagroda główna, czyli tygodniowa wycieczka na Ibizę dla dwóch osób oraz samochód - Nowy SEAT Ibiza - na 2 miesiące oraz cztery nagrody dodatkowe w postaci  tygodniowych wycieczek dla dwóch osób na Ibizę.

Od 2 kwietnia, czyli od dnia światowego debiutu nowego Seata Ibizy w Centrum Prototypów w Martorell, trzy niezwykłe ciężarówki ze szklanymi gablotami na naczepach, wyposażonymi w urządzenia do pokazów świetlnych i kamery zamontowane we wnętrzu, podróżują przez Europę prezentując nowy model SEAT-a przed jego rynkową premierą.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 44 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Tematy w artykule: Ibiza

Podobne wiadomości:

Seat - niższe ceny Ibizy i Leona

Seat - niższe ceny Ibizy i Leona

Aktualności 2016-01-20

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję Seata

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję...

Aktualności 2015-07-16

Komentuj:

~~*|*~ 2008-05-08

Przód - nowa Fabia, tył - nowe Brawo. Szkoda, bo poprzedni model sprawiał wrażenie żywej istoty, a nie urządzenia mechanicznego.

~Adam 2008-05-07

Widziałem ja dzisiaj w Krakowie. Nawet zrobiłem zdjęcie;p. tylko nie wiem czy wysłac bo nie wiem ile ten MMS kosztuje... a autko fajne tylko za szybko przejechało...

~kimi 2008-05-06

do: do H !!!; Ty też jesteś niesamowicie elokwentny. Bardzo konstruktywna wypowiedź. A tak w ogóle to można odnieść wrażenie, że Seat zapatrzył się na Koreańczyków, którzy inspirację czerpią w Europie. Ale cóż, globalna wioska. Niedługo pewnie Mercedesy będą produkowane w Rumunii.

~do H !!! 2008-05-06

Aleś ty mądry i elokwentny , chłopaku , nie wspominając już o twojej znajomości motoryzacji ...

~Piotrek 2008-05-05

Widziałem to coś dziś we Wrocku. Jest odpowiednio podświetlony więc nie prezentuje się tak źle.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.