mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Nowy Renault Laguna, który w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już na jesieni, objęty będzie 3-letnią gwarancją, do przebiegu 150 tys. km.

Nowa Laguna z 3-letnią gwarancją

Władze francuskiego koncernu postawiły przed swym nowym modelem niezwykle ambitny cel - w ramach Kontraktu Renault 2009 nowa Laguna ma zająć miejsce wśród 3 najlepszych samochodów w swojej kategroii pod względem jakości produktu i usług. Po raz pierwszy, już podczas etapu projektowania a także na bieżąco podczas produkcji, Renault wprowadził niezwykle wysokie, bezprecedensowe w swojej historii, wymagania jakościowe.

Między innymi efektem też tych zobowiązań stała się decyzja o objęciu nowej Laguny dłuższej niż w poprzedniku o rok gwarancji:
- 3 lata – do przebiegu 150 000 km w przypadku Europy
- 3 lata – do przebiegu 100 000 km w przypadku regionu Euromed, Azji i Afryki oraz Ameryki Łacińskiej i Południowej.

Tymczasem już w tym tygodniu w Salzburgu (Austria) odbędzie się premiera prasowa nowej Laguny. Będziemy tam i my!

Zobacz galerię zdjęć nowego Renault Laguny

Zobacz więcej o modelu Renault Laguna


Podobne wiadomości:

Jeden za wszystkich

auto motor i sport 0000-00-00

Miał być zwyczajny test porównawczy, a zrobił się bój na śmierć i życie. Najnowszy Ford Galaxy chce udowodnić starszym konkurentom, że jest od nich lepszy. Oni jemu, że aż tak bardzo się go nie boją. Kto wygra?

Małe cieszy

auto motor i sport 0000-00-00

Tak się porobiło, że wśród maluchów same modele nowe albo prawie nowe. W teście - Fiat Grande Punto, Opel Corsa, Peugeot 207, Renault Clio i Skoda Fabia. Silniki jedynie słuszne. Te, od których zaczynają się cenniki.

Komentuj:

~aaa 2009-01-14

wydaje Ci się...

~Tede 2007-08-23

Poprzednia była niewiele warta, ot taki konkurent skody superbubel, cytryny c5 i puga 407. Może ta będzie lepsza ?

~x 2007-08-23

Beznadziejnie brzydka, mam nadzieje że ją znacznie poprawią!

~MasterLease 2007-08-23

Hmm... przypomina trochę obecną, nota bene beznadziejną, Primerę... Ciekawe jak będzie z jakością... Niestety, dobrą opinię buduje się latami, a Renault ma co naprawiać...

~Adam 2007-08-23

Daj im boże większe fundusze na wydatki gwarancyjne;)) Jak znam francuską polityke motoryzacyjną to pewnie finansiści zabiją speców od marketingu rok po premierze samochodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.