mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa ciężarówka od Skody

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodów z homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak w przypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej, przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

Nowa ciężarówka od Skody
Superb Combi ma bagażnik o pojemności 633 l, a z ciekawostek - panoramiczne okno dachowe, sterowane elektronicznie i wyposażone m.in. w specjalną roletę. Homologacja ciężarowa umożliwia odliczenie podatku VAT. Model dostępny jest we wszystkich wersjach silnikowych.

Superb Combi Premia oferuje dodatkowo swym użytkownikom wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest panoramiczne okno dachowe, sterowane elektronicznie, które gwarantuje doskonałą atmosferę we wnętrzu. Okno dachowe wyposażone jest m.in. w specjalną roletę, również sterowaną elektronicznie, chroniącą przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Przy otwarciu okna, automatycznie wysuwa się ekran chroniący od wiatru. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość otwarcia i zamknięcia pokrywy bagażnika za pomocą jednego przycisku. W ten sposób ręce zawsze pozostaną czyste.

Homologacja ciężarowa umożliwia odliczenie podatku VAT, dzięki czemu zakup Superba Combi Premia jest jeszcze bardziej korzystny. Model z homologacją ciężarową dostępny jest we wszystkich wersjach silnikowych. Dopłata do wersji ciężarowej jest taka sama, jak w przypadku wersji limuzyna (2 500 zł).

Aktualnie w swoim portfolio, Skoda posiada takie samochody z homologacją ciężarową jak: Superb Van, Fabia Van i Fabia Van+, Roomster, Octavia Van i Octavia Premia, a od niedawna także Octavia sedan RS Van, Octavia Combi RS Van oraz Octavia Scout Van i właśnie Superb Combi Premia.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Superb
Skoda Superb
Cena podstawowa już od: 90 650 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Elektryczna Skoda w 2020 roku

Aktualności 2017-11-20

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda znów numerem jeden

Rekordowa sprzedaż samochodów w Polsce. Skoda...

Aktualności 2018-01-15

Komentuj:

aaa 2010-02-28

Janusz, wystarczy poczytać o historii FSO i już wiadomo dlaczego nie zgodzono się na Niemców i wybrano Koreańczyków. Niemcy chcieli kupić FSO i rozpocząć tam produkcję niskobudżetowego samochodu (jak później octavi). Jednak rządząca wtedy prawica nie zgodziła się na sprzedaż Niemcom ze względów światopoglądowych. Ponieważ stalibyśmy się pośmiewiskiem gdyby to wyszło na jaw nakręcono związki zawodowe które nie chciały restrukturyzacji zakładu i że to głównie przez nie (choć po części na pewno też) nie doszło do podpisania umów. Dalibyśmy radę i robilibyśmy dziś pewnie FSO Superb ;) Potem była jeszcze próba z GM (nawet zaczęto montaż Astry) jednak nie udało się dogadać (tym razem nawaliła lewa strona polityki), pewnie GM nie chciało płacić łapówek. Jak wiemy Daewoo (w sumie potem też część GM) z łapówkami nie miało problemu (część ich managementu siedziała za to potem w Korei) i wygrało przetarg na FSO. Do czego to doprowadziło to wiemy.

~janusz311 2010-02-15

Skoda,jak i Czesi,zaskakują pozytywnie.Taka gama pojazdów i do tego świetnie się prezentujących i funkcjonalnych,stawia naszych południowych sąsiadów w czołówce motoryzacyjnego światka.Dużo sie słyszy głosów,dlaczego my,Polacy nie potrafiliśmy swoich marek,dlaczego zgodziliśmy się na Koreańczyków ,zamiast Niemców. Myślę że nie mielbyśmy szans.

~Kaszlak 2010-02-14

Niezłe autko, ale trochę w tyle za Mondeo, Insignią, Passatem, Accordem i Mazdą 6.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.