mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa fabryka Bianor w białostockiej SSE

Nowa fabryka Bianor w białostockiej SSE

Bianor jest kolejnym inwestorem w białostockiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otwierającym nową fabrykę. Obecnie Bianor zatrudnia 320 osób, a firma pracuje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nowa fabryka, wybudowana kosztem 7 mln euro, wyposażona jest w 70 maszyn produkcyjnych. Pozwoli to na zatrudnienie – w momencie pozyskania kolejnych zleceń – dodatkowych 100 pracowników.

Nowa fabryka Bianor w białostockiej SSE
Bianor jest liderem na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku, działającą również na zasadzie OEM. Została założona w 1997 roku, jako polsko-holenderskie joint venture. Spółka posiada duże doświadczenie w wytwarzaniu zarówno części plastikowych, jak i całych produktów. Znana jest z zaawansowanych kompetencji produkcyjnych i wykończeniowych oraz fachowej wiedzy inżynieryjnej. Bianor oferuje swoje usługi zarówno przy wczesnych etapach projektu, jak i przy wprowadzaniu wyrobów do masowej produkcji.

Bianor niedawno wszedł do sektora motoryzacyjnego produkując precyzyjne części plastikowe używane w mechanizmach bezpieczeństwa. BIANOR produkuje małe, lecz bardzo ważne komponenty, które ważą jedynie pięć gramów i produkowane są przy niezwykle małych tolerancjach. Opierając się na tym doświadczeniu, planujemy zwiększyć zaangażowanie w tym sektorze przemysłu. Nowa fabryka ma ułatwić zdobycie kolejnych klientów z sektora motoryzacyjnego. 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando