mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska

Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska

Z końcem marca REMOG Polska Sp. z o.o.o otworzyła nową halę produkcyjną o powierzchni ok. 4000 m2. Firma zajmuje się produkcją elementów na potrzeby przemysłu hydraulicznego, motoryzacyjnego i lotniczego.

Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska
W wyniku przyjętej strategii firma od początku 2006r. odnotowuje sukcesywny wzrost sprzedaży oraz zatrudnienia. Obecne firma  zatrudnia  68 osób i zainwestowała ponad 15 mln zł. Według prezesa Marcus Müller - nowa hala produkcyjna zostanie w pełni zagospodarowana do końca 2009r.
 
Firma REMOG Polska  rozpoczęła swoja działalność w 2005 roku na terenie SSE EURO – PARK MIELEC. Rudolf-Erich Mueller GmbH & Co KG (REMOG) jest wiodącym producentem precyzyjnych komponentów mechanicznych i hydraulicznych. Wśród jej klientów znajdują się m.in.: DaimlerChrysler, Siemens, Bosch Rexroth, Linde Liebherr Aerospace i Embraer.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja naliczy kierowcom punkty karne
Francja jest kolejnym państwem na mapie, które zamierza naliczać punkty karne kierowcom z innych państw. W przypadku przekroczenia dozwolonego limitu trzeba się będzie liczyć z konsekwencjami.