mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska

Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska

Z końcem marca REMOG Polska Sp. z o.o.o otworzyła nową halę produkcyjną o powierzchni ok. 4000 m2. Firma zajmuje się produkcją elementów na potrzeby przemysłu hydraulicznego, motoryzacyjnego i lotniczego.

Nowa hala produkcyjna firmy REMOG Polska
W wyniku przyjętej strategii firma od początku 2006r. odnotowuje sukcesywny wzrost sprzedaży oraz zatrudnienia. Obecne firma  zatrudnia  68 osób i zainwestowała ponad 15 mln zł. Według prezesa Marcus Müller - nowa hala produkcyjna zostanie w pełni zagospodarowana do końca 2009r.
 
Firma REMOG Polska  rozpoczęła swoja działalność w 2005 roku na terenie SSE EURO – PARK MIELEC. Rudolf-Erich Mueller GmbH & Co KG (REMOG) jest wiodącym producentem precyzyjnych komponentów mechanicznych i hydraulicznych. Wśród jej klientów znajdują się m.in.: DaimlerChrysler, Siemens, Bosch Rexroth, Linde Liebherr Aerospace i Embraer.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe...

Polskie drogi 2016-02-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wiesmann uratowany?
Wiesmann uratowany?
Kilka miesięcy temu poszczęściło się TVR, a teraz przyszedł czas na kolejnego producenta sportowych samochodów. Właściciele niemieckiej marki snują ambitne plany wskrzeszenia produkcji.