mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa strona Mitsubishi

Nowa strona Mitsubishi

Strony www stanowią ważny element komunikacji producentów aut z klientami. Polska witryna japońskiego producenta przeszła gruntowną modernizację.

Oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce, firma MMC Car Poland, stworzyła nową witrynę internetową dla swoich klientów.  Wygląd tej strony jest zgodny z nowymi wzorcami opracowanymi przez Mitsubishi Motors dla wszystkich krajów Starego Kontynentu (tzw. branding - czyli ujednolicenie formy komunikacji i prezentacji) i pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji.

Strona, której wzór opracowano w europejskiej centrali Mitsubishi Motors, umożliwia klientom szybkie uzyskanie wyczerpujących informacji na temat oferty Mitsubishi Motors w Polsce i historii firmy. W zakładkach dotyczących każdego z oferowanych w Polsce modeli znajdziemy opisy aut, dane techniczne, istotne informacje na temat bezpieczeństwa, zdjęcia i katalogi aut.

Na stronie zamieszczono także oczywiście cennik aut, adresy autoryzowanych stacji dealerskich, wyszukiwarkę, relacje z najważniejszych światowych wystaw motoryzacyjnych, linki do innych stron oraz najświeższe informacje z życia firmy. Nie zabrakło także działu poświęconego sportom motorowym, które są swoistym znakiem rozpoznawczym marki trzech diamentów.


Więcej o Mitsubishi:

Drive Alive

+53% Mitsubishi w maju

Outlander oraz "i" nowymi Mitsubishi

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic