mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa strona Mitsubishi

Nowa strona Mitsubishi

Strony www stanowią ważny element komunikacji producentów aut z klientami. Polska witryna japońskiego producenta przeszła gruntowną modernizację.

Oficjalny importer samochodów Mitsubishi w Polsce, firma MMC Car Poland, stworzyła nową witrynę internetową dla swoich klientów.  Wygląd tej strony jest zgodny z nowymi wzorcami opracowanymi przez Mitsubishi Motors dla wszystkich krajów Starego Kontynentu (tzw. branding - czyli ujednolicenie formy komunikacji i prezentacji) i pozwala na szybkie i łatwe odnalezienie poszukiwanych informacji.

Strona, której wzór opracowano w europejskiej centrali Mitsubishi Motors, umożliwia klientom szybkie uzyskanie wyczerpujących informacji na temat oferty Mitsubishi Motors w Polsce i historii firmy. W zakładkach dotyczących każdego z oferowanych w Polsce modeli znajdziemy opisy aut, dane techniczne, istotne informacje na temat bezpieczeństwa, zdjęcia i katalogi aut.

Na stronie zamieszczono także oczywiście cennik aut, adresy autoryzowanych stacji dealerskich, wyszukiwarkę, relacje z najważniejszych światowych wystaw motoryzacyjnych, linki do innych stron oraz najświeższe informacje z życia firmy. Nie zabrakło także działu poświęconego sportom motorowym, które są swoistym znakiem rozpoznawczym marki trzech diamentów.


Więcej o Mitsubishi:

Drive Alive

+53% Mitsubishi w maju

Outlander oraz "i" nowymi Mitsubishi

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.