mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa twarz Renault Scenic

Nowa twarz Renault Scenic

Nie tylko Renault Kangoo odczuje w tym roku zmiany. Pod ołówek projektantów poszedł także model Scenic, którego nowa odsłona ma zadebiutować wraz z końcem tego roku.

Nowa twarz Renault Scenic

Zmiany, które zastosowano w nowym samochodzie okazały się być dużo bardziej subtelnymi, w porównaniu z tymi, które dotknęły model o nadwoziu van. Reporterom magazynu Auto Express udało się złapać w akcji nowy pojazd. Podobnie jak w Renault Megane, pierwsza zauważalna zmiana po face-liftingu to przednia część nadwozia. Zmienił się wygląd grilla, a powiększeniu uległo logo Renault umieszczone centralnie między reflektorami.

Z tyłu samochodu projektanci zmienili przede wszystkim zderzak oraz odświeżyli nieco wygląd tylnych reflektorów w obu wersjach samochodu, który dostępny będzie w wersji pięcio oraz siedmioosobowej, nazywanej Grand Scenic. Dokonano również ulepszeń w obrębie wykończenia wnętrza oraz tapicerki. Pojawią się także nowe wersje wyposażeniowe.

Zgodnie z poważnym planem Renault, zakładającym zmiany w całym zestawieniu modeli w przeciągu następnych trzech lat, nowa odsłona modelu Scenic pojawi się najprawdopodobniej w salonach już pod koniec tego roku.

Czytaj także:

Clio z nowym silnikiem (2006-06-07)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Scenic
Renault Scenic
Cena podstawowa już od: 75 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: van-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault Scenic Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault Renault Scenic

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Tanie auto elektryczne od Renault-Nissan

Aktualności 2016-11-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport