mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa twarz Rextona

Nowa twarz Rextona

Producent wielkich, a zarazem tanich samochodów o nazwie Ssangyong, wyposażonych w napęd na cztery koła zamierza wypuścić na rynek odświeżoną wersję swojego modelu, który przyjmie teraz nazwę Rexton II.

Nowa twarz Rextona

Zmiany, które zaszły w samochodzie są jednak w większym stopniu pozorne, bowiem prawie wszystkie elementy znajdujące się pod blaszanym nadwoziem pozostają nadal takie same. Jedyną rzeczą, która bez wątpienia rzuca się w oczy to modyfikacje w obrębie frontu samochodu, gdzie stylistycznym modyfikacjom zostały poddane reflektory oraz zderzaki.

W wyposażeniu wewnętrznym samochodu totalną nowością będą specjalne łopatki pozwalające na kontrolowanie zmiany biegów. Podobnie jak w innych modelach tej marki, Ssangyong wykorzystywać będzie technologie stworzone pierwotnie przez koncern Mercedes-Benz. Ołówek projektantów dotknął także deskę rozdzielczą, a w wyposażeniu standardowym wersji SX pojawią się elektrycznie sterowane fotele. Wewnątrz poprawiono jeszcze wentylację w tylnej części kabiny, dołączając dodatkowe wyloty klimatyzacji dla tylnych pasażerów.

Pod maską drugiej edycji modelu Rexton znajdzie się ta sama jednostka wysokoprężna z turbodoładowaniem o pojemności 2,7 litra. Prawdopodobnie nie zaszły w niej żadne radykalne zmian, wobec czego spodziewać się można, że jej moc pozostała w miejscu i będzie wynosić 163 KM. Pomimo odświeżonego wyglądu nadwozia samochodu spodziewać się można, że jego asem w rękawie na rynku będzie niższa niż dotychczas cena.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

SsangYong Rexton
SsangYong Rexton
Cena podstawowa już od: 109 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

SsangYong planuje elektryczny model

SsangYong planuje elektryczny model

Aktualności 2016-05-31

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Aktualności 2017-02-22

Komentuj:

~cytryniarz 2006-10-28

Z przodu pobrydział buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.