mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa usługa Goodyeara

Nowa usługa Goodyeara

Goodyear Mobility to zupełnie nowy produkt zaprojektowany w celu drastycznego obniżenia kosztów awarii ogumienia oraz skrócenia czasu przestoju.

Nowa usługa Goodyeara

W przypadku operatorów flot długodystansowych, Goodyear Mobility pozwala obniżyć koszty awarii w 32 krajach europejskich do zera. Jedna niewielka opłata roczna za każdą ciężarówkę lub przyczepę daje klientom pełny dostęp do usług pomocy drogowej Goodyear oraz sieci wsparcia i mnóstwa innych dodatków. W ramach usługi nie pobiera się żadnych opłat za zgłoszenie, a jedynie za wymianę opon lub naprawy, a i to przy ustalonych cenach. W niektórych przypadkach awaria na drodze może zostać usunięta bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Aby zostać objętym programem, operator zakwalifikowanego pojazdu uiszcza roczną opłatę w wysokości 60 euro za każdą ciężarówkę lub ciągnik, 100 euro za przyczepę lub 160 euro za zespół ciężarówka/ ciągnik plus naczepa.

W wypadku awarii opony w zarejestrowanym pojeździe, kierowca może zadzwonić pod specjalny numer pomocy drogowej. Numer ten łączy go z centrum, gdzie asystent zidentyfikuje problem i skontaktuje się z najbliższym warsztatem. Następnie dostawca usługi zajmie się uszkodzonym pojazdem. Jedyny koszt operatora związany jest z materiałem i dodatkowymi działaniami spoza zakresu prac związanych ze zgłoszeniem. W celu uniknięcia niespodzianek wszystkie ceny są ustalone i podane w cenniku ServiceLine 24h.

Pakiet Mobility umożliwia również operatorowi monitorowanie pozycji pojazdu przez Internet, wykorzystując w tym celu usługę RoadsideAssistanceSolutions. To pozwala
na otrzymanie informacji na temat zgłoszenia w czasie rzeczywistym, od momentu, kiedy kierowca zadzwoni pod specjalny numer do chwili wykonania naprawy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie
Skoda Karoq - debiut na salonie we Frankfurcie
O następcy Skody Yeti wiemy już praktycznie wszystko, ale dopiero we Frankfurcie mieliśmy pierwszą okazję, żeby zobaczyć samochód na żywo. Pierwsze wrażenie nie pozostawia złudzeń - to będzie kolejny hit czeskiego producenta.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic