mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa usługa Goodyeara

Nowa usługa Goodyeara

Goodyear Mobility to zupełnie nowy produkt zaprojektowany w celu drastycznego obniżenia kosztów awarii ogumienia oraz skrócenia czasu przestoju.

Nowa usługa Goodyeara

W przypadku operatorów flot długodystansowych, Goodyear Mobility pozwala obniżyć koszty awarii w 32 krajach europejskich do zera. Jedna niewielka opłata roczna za każdą ciężarówkę lub przyczepę daje klientom pełny dostęp do usług pomocy drogowej Goodyear oraz sieci wsparcia i mnóstwa innych dodatków. W ramach usługi nie pobiera się żadnych opłat za zgłoszenie, a jedynie za wymianę opon lub naprawy, a i to przy ustalonych cenach. W niektórych przypadkach awaria na drodze może zostać usunięta bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Aby zostać objętym programem, operator zakwalifikowanego pojazdu uiszcza roczną opłatę w wysokości 60 euro za każdą ciężarówkę lub ciągnik, 100 euro za przyczepę lub 160 euro za zespół ciężarówka/ ciągnik plus naczepa.

W wypadku awarii opony w zarejestrowanym pojeździe, kierowca może zadzwonić pod specjalny numer pomocy drogowej. Numer ten łączy go z centrum, gdzie asystent zidentyfikuje problem i skontaktuje się z najbliższym warsztatem. Następnie dostawca usługi zajmie się uszkodzonym pojazdem. Jedyny koszt operatora związany jest z materiałem i dodatkowymi działaniami spoza zakresu prac związanych ze zgłoszeniem. W celu uniknięcia niespodzianek wszystkie ceny są ustalone i podane w cenniku ServiceLine 24h.

Pakiet Mobility umożliwia również operatorowi monitorowanie pozycji pojazdu przez Internet, wykorzystując w tym celu usługę RoadsideAssistanceSolutions. To pozwala
na otrzymanie informacji na temat zgłoszenia w czasie rzeczywistym, od momentu, kiedy kierowca zadzwoni pod specjalny numer do chwili wykonania naprawy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.