mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa wizja Fiata Panda

Nowa wizja Fiata Panda

Stylistyka retro Fiata jaką wprowadził oryginalny model 500 być może udzieli się też nowej generacji Pandy. Debiut tej serii włoskiego producenta przewidywany jest przez media na 2010 rok.

Nowa wizja Fiata Panda
Aktualna generacja Fiata Panda dostępna jest na rynku od 2003 roku. Zdążyła już otrzymać tytuł europejskiego Samochodu Roku 2004 i co roku notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży. Chcąc utrzymać popularność modelu włoska marka być może zdecyduje się na wprowadzenie około 2010 roku nowej serii. Włoski portal internetowy OmniAuto zaprezentował nawet już kilka grafik komputerowych, sugerujących wygląd nowej Pandy.

Jak narazie ze strony Fiata nie padają żadne konkretne deklaracje, a dotychczasowe informacje są zwykłymi spekulacjami. Nie jest jednak wykluczone - koncerny często decydują się na taki krok - że wizualizacje są kontrolowanym przeciekiem przez markę.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy
Tematy w artykule: Panda Panda Panda 100 hp

Podobne wiadomości:

Coś dla ludu - VW Fox i Fiat Panda

auto motor i sport 0000-00-00

Czeka nas gorąca jesień - Niemcy chcą podbić rynek małych samochodów produkowanym w Brazylii VW Foxem, który kosztuje 32 tys. zł, czyli niewiele więcej od Fiata Pandy.

Crash-testy Euro NCAP: Panda fatalnie, Superb na piątkę

Crash-testy Euro NCAP: Panda fatalnie, Superb...

Aktualności 2015-06-24

Komentuj:

~praktyk 2008-08-28

Jak to u fiata nowsze gorsze od starszego.Tylne światła czemu tak nisko? Powinno w środku być więcej schowków zwłaszcza dla pa sażerów z tyłu. No i należy wrócić do koncepcji składania tylnej kanapy jak w cc, bo ten sposób jaki jest to jakiś niemota wymyślił.

~mevo 2008-03-01

Tyl o-kro-pny. Przod moze sie ladnie wyrozniac w tlumie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.