mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Nowa wyszukiwarka pojazdów od Volvo Trucks

Nowa wyszukiwarka pojazdów od Volvo Trucks

Zakup używanego samochodu ciężarowego Volvo u autoryzowanego dealera jest zawsze dobrą inwestycją, ponieważ taki pojazd jest objęty identycznymi warunkami pomocy technicznej i obsługi serwisowej, jak pojazd fabrycznie nowy. Wraz z udostępnieniem nowej wyszukiwarki, znalezienie idealnego pojazdu używanego jest jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Nowa wyszukiwarka pojazdów od Volvo Trucks
Nowa aplikacja rozszerza funkcjonalność strony internetowej wyszukiwania pojazdów Volvo Trucks, umożliwiając użytkownikom lokalizowanie używanych samochodów ciężarowych na całym świecie. Funkcja wyszukiwania pozwala na sortowanie pojazdów według marki, modelu, rodzaju podwozia i lokalizacji, a także mnóstwa innych kryteriów.

Po znalezieniu odpowiedniego pojazdu, użytkownik może przeglądać zdjęcia, szczegółowy opis i dane techniczne, takie jak m.in. przebieg, moc silnika oraz konfigurację podwozia, kabiny i układu napędowego. Aplikacja udostępnia również adresy e-mail i numery telefonów dealerów. Pozwala zlokalizować dealera na mapie i wyświetlić wskazówki dotyczące dojazdu.

- Rośnie zapotrzebowanie rynku na łatwiejsze sposoby wyszukiwania dostępnych pojazdów używanych, a nasza wyszukiwarka pojazdów jest prawdopodobnie najbardziej funkcjonalną aplikacją tego typu - twierdzi Michael Jönsson, System Application manager w Volvo Trucks. - Dzięki nowej aplikacji użytkownicy mogą wyszukiwać pojazdy za pomocą urządzeń mobilnych, a następnie bezpośrednio kontaktować się z danym dealerem.

Wyszukiwarka pojazdów jest dostępna do pobrania z Apple App i Google Play.

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Import samochodów - nadal ściągamy stare auta

Import samochodów - nadal ściągamy stare auta

Aktualności 2016-03-30

Komentuj:

kosmoss 2012-08-13

Bardzo ciekawe i przydatna, a co najważniejsze bardzo praktyczna funkcja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.